Filmové novinky

Lucie Výborná představí vlastní talk show

Sbírání kytiček

Moderní a neotřelá talk show známé moderátorky se zajímavými osobnostmi. Taková je nová Výborná SHOW. Tři hosté, plno zábavy a zjištění, že být celebritou není tak podstatné jako příběh, osud a vášeň pro to, co kdo dělá.

Moderátorka: Lucie Výborná

Režie: Jakub Sommer

Dramaturgie: Tomáš Černý

Lucie Výborná ví, kde takové hosty hledat a jaké otázky klást, aby to diváky bavilo přinejmenším stejně jako ji samotnou.

Bude to víc talk než show, tak jsme to s týmem chtěli. Nemyslím si, že tento formát je hlavně továrna na legraci a vlastně to tak ani neumím. Chci se bavit také o vážných věcech, protože život je i takový,“ říká moderátorka Lucie Výborná a dodává: „Tři hosty ve Výborné SHOW spojí jedno téma a nejsou to pokaždé známé osobnosti. Ale celebrity ve svých oborech to rozhodně jsou. A nudit se diváci nebudou, pro to udělám všechno.“

Když jsme Výbornou SHOW připravovali, věděli jsme, že stavíme na citlivé a pohotové moderátorce, která má spoustu zkušeností, jak vést zajímavé, zábavné rozhovory, ve kterých se zároveň nevyhýbá vážnějším tématům či melancholičtějším emocím. Výsledkem je útulné skladiště příběhů, myšlenek a témat,“ vysvětluje režisér Jakub Sommer.

Nový pořad Lucie Výborné navazuje na její patnáctiletou historii rozhovorů se svéráznými a často nezapomenutelnými hosty v Radiožurnálu. Tam i nadále pokračuje ve svém každodenním dopoledním vysílání. V televizi získává pořad jinou koncepci s více hosty.

Do prvního dílu s podtitulem „Jak se žije s neklidem“ si Lucie Výborná pozvala kardiologa Petra Neužila, moderátora Daniela Stacha a spisovatele a režiséra Patrika Hartla. Ve druhém díle se na téma „Rádio je hra“ představí moderátor Leoš Mareš, režiséři ozvučení Jiří Litoš a Petr Šplíchal se svými ruchařskými rekvizitami a herečka Valérie Zawadská, která svým podmanivým hlasem namluvila spoustu rolí a komentářů.

Premiérový díl uvede ČT2 ve čtvrtek 7. března od 20:00 hodin. Pořad se natáčí v divadle La Fabrika.

Připravila: Vendula Krejčová

Zdroj informací: Česká televize, Vendula Krejčová
Zdroj fotografií: Česká televize
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků