Kosmetika

Luxusní vůně jako dárek pod stromeček

Sbírání kytiček

Parfém je jedním z nejoblíbenějších vánočních dárků. Potěšte nejen svou drahou polovičku. Myslete i na sebe. Vybrali jsme pro vás dvě pánské a jednu dámskou vůni.

Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo

Příjemná, elegantí, výraznější vůně. Evokuje romantické představy, stejně jako pohled na západ slunce v Římě, kterým byla inspirována. Pomerančová esence, která ztělesňuje okamžik, kdy se obloha poprvé naplní korálovým světlem, probouzí smysly rozletem zářivé živosti. Energie akordu kiwi pozvedá šťavnaté pomerančové nóty barvou a zářivostí, svěží vysoké nóty symbolizují hravý potenciál světa, kdy se Řím noří do večerních hodin.

Aromatická bylina lavandin se zrodila v Provence, kde se setkává s květinovými a kafrovými nóty šalvěje muškátové a společně je rozjasňuje náboj bourbon geránia z Madagaskaru. Toto svěží aromatické srdce dokresluje sílu tohoto světla. Kouřový jantarový tabákový akord po sobě zanechává nezapomenutelné kouzlo. Esence z pačuli pocházejícího z Bali a vetiver z Haiti zahřívají tento absolut s kafrovou, dřevitou zemitostí. Symbolizujíc živou intenzitu samotné oranžové barvy, tato silná stopa vyjadřuje pokušení k svádění v jeho nesčetných fantaziích.

Yves Saint Laurent Y Eau de Toilette

Lehká, velmi svěží a sexy vůně, která vám nedá zapomenout. Pro každého muže, který ví, co chce.  Minerální, dřevitá, fougère s intenzivní svěžestí. Odhaluje aromatické srdce čisté levandule a svěží pelargonie, které se vlní nad minerálním ambrovým akordem, intenzivním, sexy mužným kadidlem a smyslnými dřevy.“ Mistr parfemář zde umocňuje svěžest původní vůně kapkou bergamotu, ledově spalujícího zázvoru a svěžího zeleného nádechu srdce bourbon pelargonie z Madagaskaru.

Yves Saint Laurent  Black Opium Eau De parfum Illicit Green

Intenzivní a energizující vůně. Skvěle se hodí na sváteční období. Vůně je inspirovaná nealkoholickým koktejlem. Zpočátku se zdá hodně intenzivní a pak se krásně rozvoní.

Vůně krémového fíkového listu a šťavnaté zelené mandarinky dodávají vůni citrusový nádech. Lahodný absolut z pomerančových květů dodává vůni další dávku svůdnosti. Hypnotizující vanilka Bourbon premium z Madagaskaru, vzácného výtažku, který odhaluje hluboké, tajemné a hřejivé pulzování vanilkového lusku. Ta spolu s vůní černé kávy vytváří prémiový finiš.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Valentino, Yves Saint Laurent
Zdroj fotografií: Josef Soušek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků