Děti

Manekýnky v Africe

Sbírání kytiček

Máte doma malou parádnici, která ráda zpívá? Pak vám přinášíme tip na leporelo a CD s písničkou a videoklipem „Manekýnky v Africe“.

Leporelo vypráví o malých manekýnkách, které líčí svůj výlet na módní přehlídku v Africe. Zavede Vás do prostředí džungle plné exotických zvířat. Text je plný slovních hříček a dokáže rozvíjet jak dětskou fantazii, tak smysl pro humor. Věděli jste například, že hrocha vábí trocha pleťového mléka? Hroší kůže po něm může zářit do daleka!? V žertovném duchu je i videoklip, v němž si módní přehlídku nakonec uspořádají spíše zvířátka než manekýnky, takže v pralese nastane pravý „myšmaš“.

Balíček obsahuje i CD. Na něm najdete samostatné hudební základy písničky, aby si ji děti mohly přezpívat samy. Navíc obsahuje i oblíbené interaktivní hry pro děti. První je „Oblékání manekýnek“, druhou hrou je „Obrázkový Myšmaš“ tematicky související s leporelem. Cílem her je cvičit zejména dětskou paměť. Tento komplet určitě potěší každého malého „umělce“, který má rád legraci. Koupit ho můžete na www.mysamas.cz za 199 Kč.

Autor: Katka
Foto: Myš a Maš
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků