Děti

Mějte své miminko stále na očích

Sbírání kytiček

Máte doma miminko? Pak možná řešíte, jak ho zabavit, když zrovna nespinká a vy potřebujete doma něco udělat. Co si budeme povídat, kromě hraní a opečovávání drobečka musíme zvládnout spoustu dalších úkolů. A v postýlce se děťátku po chvíli nelíbí, chce vás mít zkrátka na blízku. Jak to vyřešit? Praktickým pomocníkem může být v takových chvílích lehátko Elsa od Babypointu, které využijete přibližně do prvních narozenin vašeho zlatíčka.

Lehátko je lehké a stabilní, takže není problém ho přemisťovat i s miminkem. Své dítě tak můžete mít vždy při sobě a můžete pozorovat, jak si spokojeně hraje a pobrukuje pod plyšovými hračkami zavěšenými na polohovatelné hrazdičce. Lehátko Elsa je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních: červené, modré, zelené a světle hnědé. Díky dvěma nastavitelným polohám funguje také na principu houpací kolébky.
 

 Praktické lehátko Elsa

Praktické lehátko Elsa

Barevné lehátko Elsa je vybaveno polstrovaným polohovatelným podhlavníkem pro zajištění pohodlí malého i většího miminka, dvěma praktickými popruhy pro přenášení prázdného lehátka, tříbodovými bezpečnostními pásy a umožňuje nastavení do dvou poloh – pevné a houpací. Zádovou opěrku lehátka lze nastavit do jedné ze čtyř úrovní vhodných pro hraní, krmení či pozorování okolí. Děti zabaví odnímatelná polohovatelná hrazdička se zavěšenými hračkami. Pokud miminko ještě samo nesedí, můžete ho v lehátku v klidu a pohodlně nakrmit.

Dětské lehátko Elsa od Babypointu, předního českého výrobce a dovozce dětského zboží, pořídíte ve více než 300 smluvních prodejnách společnosti Babypoint za doporučovanou maloobchodní cenu kolem 1.490 Kč.

Přehled smluvních prodejců včetně dalších informací hledejte na www.babypoint.eu.

Připravila: Zuzana
Foto: Babypoint, archiv Mezizenami.cz
16.9. 2010

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků