Hobby

Mezizenami.cz v novém kabátě

Sbírání kytiček

Od 1. září jsme pro vás, milé ženy, přichystali změny vašeho oblíbeného webu. Design jsme přizpůsobili moderním trendům, a bude se tak zobrazovat skvěle nejen na monitoru, ale i na mobilních zařízeních.

Do hlavního menu jsme přidali sekci „diskuze“, kde uvidíte přehledný výpis všech aktivních diskuzí u článků, stejně jako diskuze uživatelů (drbárna). Kromě toho jsme vyvinuli nový systém hodnocení diskuzních příspěvků, který ocení všichni aktivní členové naší komunity!

Diskuze

Nový příspěvek do drbárny se nyní již nebude vkládat ze stránky uživatelského účtu, ale pouze v podmenu diskuze / drbarna (mezizenami.cz/diskuze/drbarna). Můžete si také prohlédnout, co si ostatní povídají v diskuzích k článkům v podmenu diskuze / diskuze-u-clanku (mezizenami.cz/diskuze/diskuze-u-clanku).

Hodnocení příspěvků

Nově můžete hodnotit příspěvky diskutujících. U každého příspěvku naleznete symbol srdíčka, jehož stisknutím můžete danému příspěvku přidělit karmu. Výši karmy příspěvku pak reprezentuje číslovka uvnitř srdíčka. Rychle tak získáte přehled, které příspěvky stojí za to, a kdo z vás je nejtalentovanější autor.

Na konci měsíce bude každý uživatel odměněn bonusovými kytičkami za získanou karmu u svých příspěvků. Pokud například nasbírá 50 kytiček z článků, a v diskuzích přidělí 10 uživatelů karmu jejím příspěvkům, bude mít na konci měsíce dohromady 50 + 10 = 60 kytiček. Karma, ani kytičky se nepřenáší do dalšího měsíce.

Kytičky

Kytičky fungují stejně jako dosud, a můžete je sbírat u článků a tipů na mezizenami.cz. Kytička je viditelná pouze po přihlášení a je možné ji sebrat po dobu jednoho týdne od zveřejnění článku. Pozor, kytička se nemusí nutně vyskytnout u každého článku nebo tipu.

Abyste měli lepší představu, jak si v aktuální měsíc vedete, budete si moci zobrazit TOP 10 uživatelů v sekci žebříček – mezizenami.cz/zebricek – který bude přístupný ze správy vašich uživatelských účtů.

Technické informace

1. 9. 2016 v 0:00 bude probíhat převod obsahu do nového prostředí a web nebude dostupný. V provozu by měl být do 5:00 hodin ráno. Po spuštění nové verze budou vynulovány všechny vaše kytičky.

Ceníme si vašich názorů!

Budeme rádi, pokud nám napíšete na náš redakční email redakce@mezizenami.cz, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí. Oceníme i nápady, co ještě by vás zaujalo. Každému se líbí něco jiného, ale je možné, že některé vaše nápady ocení i další čtenářky. Pište, i pokud něčemu nerozumíte. Pokusíme se vždy shrnout pár dotazů a vysvětlit je. Doufáme, že se vám budou úpravy líbit a přejeme vám krásný zbytek léta.

Foto: Thinkstock
30. 8. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků