Akce

Na duhové vlně

Sbírání kytiček

Všechny milovníky barev a originality jistě potěší otevření obchodu, který dá všedním nákupům zcela jiný rozměr.

V centru Prahy byl otevřen nový 66 GALLERY Concept Store Prague, který je v České republice jediný concept store svého druhu a ohromí (ne)jen opravdové labužníky.
 
 

 

 V nadčasově řešeném interiéru plném barev najdete kousky, které mají styl, vyznávají moderní design a sledují nové proudy ve světě módy, designu i techniky. Najdete zde vše od módy přes hodinky, zápisníky, různé doplňky a vychytávky. Můžete se vyladit do barev duhy nebo se držet jen své oblíbené barvy.

 
Nabídka se bude dynamicky proměňovat, abyste byli stále o krok napřed a při své návštěvě našli vždy něco nového. Kromě legendárních designových botasek, tu najdete produkty značek Aiaiai, Apple, Ice-Watch, Koh-i-noor, Moleskine, Nooka, Victorinox, Wesc, Happy Socks a další.
 
Multibarevný concept store ale není jen o nakupování. Je multifunkčním prostorem, který široké veřejnosti rozšíří i umělecké obzory. 66 GALLERY Concept Store Prague se bude pravidelně proměňovat ve skutečnou galerii, kde se budou konat vernisáže, poznáte díla známých i nadějných českých umělců a čekají vás také velmi netradiční projekty.
 
Kde obchod najdete?
Konviktská 30, Praha – Staré Město, otevřeno denně od 11 do 20 hodin.
Více na www.66gallery.cz
 
Připravila: Šárka
Foto: 66 Gallery Concept Store Prague
15.12.2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků