Kosmetika

Na svatého Valentýna novou vůni

Sbírání kytiček

Blíží se svátek svatého Valentýna a s ním i přichází čas zahalit se do omamného závoje nové vůně. Parfém je zároveň jedním z nejoblíbenějších dárků. Inspirujte se našimi tipy.

Giorgio Armani Sì

Vůně byla vytvořena pro všechny stylové a charismatické zástupkyně něžného pohlaví. Kombinace květinových tónů černého rybízu a frézie ve vás rozehraje emoční koncert, díky kterému řeknete sì – italsky ano – svobodě, snům, lásce i sama sobě. Po prvním přivonění si vás omotají kolem prstu sladké tóny černého rybízu. Jejich intenzitu vzápětí lehce naruší prvky frézie a růže. Dokonalý čichový zážitek, který probudí všechny vaše smysly, nakonec doplní dřevité aroma ambroxanu, pačuli a hřejivé vanilky zastoupené v základu vůně.

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum

Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre Le Parfum vás o tom přesvědčí už při prvním přivonění. Vždy vám navíc připomene, že svoboda nečeká, tak na nic nečekejte ani vy. Úvodní tóny patří zázvoru a citrusům ve spojení s akordem šafránu s gurmánským vyzněním. Tento šafrán byl vypěstován speciálně pro YSL v marockých zahradách Ourika. Poté se v kompozici rozvine absolut pomerančového květu a aromatická levandule, která zajistí lehce maskulinní pnutí. Na pozadí vůně se nesou tóny hřejivé vanilky, medu a vetiveru.

Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément

Nechte své smysly prožít smyslnou jízdu na vlně bláznivé lásky. Dělí vás od ní jediné přivonění. Delikátní úvod zajistí šťavnatý černý rybíz s malinami v doprovodu lahodné hrušky. Pocítíte také esenci pomeranče a lehkou svěží nasládlost bergamotu. Krátce na to rozpoznáte vůni růže, ryze ženské pivoňkové tóny, ale také jemný dotek frézie a datury. O příjemné a dlouhé doznívání se postará sladce dřevitý základ vůně tvořený kombinací pačuli, benzoinu a kašmeranu s pudrovými tóny bílého pižma.

Giorgio Armani My Way Parfum

Parfém pro ženy Armani My Way Le Parfum podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Tato květinová a dřevitá pudrová vůně se vyznačuje kontrastem mezi zářivým, šťavnatým tónem nočního hyacintu a majestátním modrým kosatcem bledým. Nový flakon MY WAY PARFUM odráží rozdíl mezi intenzitou a zářivostí vůně, protože je oděn do tónů, které přecházejí od inkoustově modré u dna až po zářivě růžovou na hrdle. Giorgio Armani dodržuje svůj závazek k udržitelnosti – flakon parfému MY WAY PARFUM, stejně jako flakony všech vůní řady MY WAY, je doplnitelný.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Loreal Lux
Zdroj fotografií: Katka Soušková
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků