Sport

O krok napřed

Sbírání kytiček

Sandál je sandál, ale jsou i sandály, které toho umí daleko víc.

Díky ojedinělému hybridnímu designu dostatečně chrání prsty na nohou, jsou zajímavě řešené, pohodlné… zkrátka jsou o krok napřed před ostatními sportovními sandály. Podle vybraného typu je využijete pro městské procházky, práci na zahradě, na výlety i cyklistiku.

Pro letní dny a volný čas si můžete pořídit unikátní model městské 100% veganské obuvi Coronado Sandal. Jsou to vlastně osvědčené, ale originálně řešené městské sandálové tenisky. Díky všem použitým materiálům jsou neuvěřitelně lehké a pohodlné.


Čím se mohou pochlubit:

  • vzdušným svrškem z přírodního plátna
  • stélkou vyrobenou ze směsi recyklovaného PU a korku pokrytou přírodním plátnem
  • AEGIS Microbe Shield® – antibakteriální technologií, kterou je ošetřena hydrofobní síťovinová podšívka – brání zápachu
  • vulkanizované provedení přátelské k ŽP

Poprvé své originálně řešené sandály představila firma Keen v roce 2003, do České republiky vstoupila značka v roce 2005, ve stejnou dobu, kdy se začala objevovat v zemích Západní Evropy.

Od počátku je základním kamenem filosofie firmy KEEN respekt k životnímu prostředí, a tak i pro svou obuv ponejvíce využívá přírodní obnovitelné materiály, jako jsou korek,  bavlna bez pesticidů a recyklované materiály (např. očka na tkaničky jsou z recyklovaného hliníku a popruhy z recyklovaného polyesteru).

Autor: Šárka

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků