Hobby

O víkendu do Vrchlabí na Kolo pro život

Zaujaly vás závody Kolo pro život? Zúčastnit se jich může úplně každý od začátečníků až po profíky. Nezáleží na věku ani na kondici, každý si vybere svoji trasu, na kterou se cítí. Výběr je dostatečný. Jediné, co potřebujete, je horské kolo, helmu a dobrou náladu.

23. června 2012 se pojede Vrchlabí – Špindl Tour Škoda Auto. Soutěžit se bude v 50ti km a také zkráceném 35ti km hlavním závodě. Děti si užijí závodní atmosféru „Junior Trophy“. Na občerstvovacích stanicích si pochutnáte nejen na klasickém cyklistickém občerstvení, ale také na krkonošských specialitách.


Účastnici „Fitness jízdy“ mohou využít při obou největších stoupáních sedačkové lanovky v Herlíkovicích a ve Sv. Petru ve Špindlu. „Fitnesáci“ se mohou těšit ještě na jedno překvapení. Při průjezdu Skiareálem Herlíkovice bude rychlostní prémie a vítěz získá opravdu hodnotnou cenu od jednoho z partnerů.

Zázemí závodu, všechny soutěže juniorských a dětských kategorii a také řada doprovodných akcí proběhnou na vrchlabském letišti. V rámci doprovodného programu můžete mimo jiné využít testování sjezdových kol Specialized s instruktáží a lanovkou ve Skiareálu Herlíkovice – vše zdarma! Zdarma také dostanou závodníci startující v hlavním závodě slevovou kartu Regioncard. Program večer zakončí „afterparty“.

Více informací najdete na www. kolopro.cz

Připravila: Katka
Foto: Miloš Lubas
20. 6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků