Knihy

Odhalte tajemství estetické chirurgie

Sbírání kytiček

Zvažujete nějaký zkrášlující estetický zákrok, ale nevíte jaký by byl pro vás vhodný? Chcete vědět, co vás čeká, pokud se pro nějakou zkrášlovací metodu rozhodnete? Odpovědi najdete v knize Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny. Tři z vás mohou tuto knihu vyhrát.

Kniha „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ je určena široké veřejnosti a jejím cílem je poskytnout nejzákladnější informace o oboru estetické medicíny. Měla by se stát jakýmsi odborným průvodcem pro všechny zájemce o korekci té či oné kosmetické vady a současně je informovat o výhodách a úskalích plasticko-chirurgického nebo jiného léčebného zákroku.
Část „Estetická chirurgie“ se věnuje problematice faceliftu, operaci horních a dolních víček, korekci brady, zvětšování rtů, operaci kosmetických vad prsů, rekonstrukci prsu, operaci břišní stěny či liposukci. V části věnované laserové a ostatní estetické medicíně se od zasvěcených odborníků dozvíte o zákrocích vedoucích k odstranění žilek, pih či tetování. V knize zároveň najdete informace o neinvazivní liposukci, epilaci laserem, aplikaci botulotoxinu či o odstranění a vyplnění vrásek a jizev.
Knihu „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ sepsal tým předních plastických a estetických chirurgů pod vedením docenta MUDr. Jana Měšťáka, mezinárodně uznávaného plastického chirurga.
Publikaci „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ vydává nakladatelství Lucie a je k dostání v běžné síti knihkupectví za 270 Kč.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků