Domácnost

Online půjčka se dá vyřídit za pár minut, klidně z pohodlí obýváku

Bez čekání a zbytečných prodlev, internet umí dávat dohromady nové páry, ale i vyřídit malé půjčky.

Prostřednictvím sítě jste se možná dřív úspěšně seznámila, nejspíše každý měsíc uděláte pár nákupů na internetových obchodech. Ale možnosti jsou ještě mnohem širší než kdy dříve, protože online formou si lze i velice jednoduše půjčit peníze. To vše bez administrativy, která nám mnohdy přímo přerůstá přes hlavu, kontroly obsáhlých formulářů a dokumentace, co není vlastně vůbec nutná a zákon ji nakonec ani nevyžaduje.

Malý úvěr, s nímž budete velice spokojeni 

Všechno půjde podle původních představ a očekávání, žádný zádrhel, žádná nepříjemná situace. Dnešní online půjčka totiž předčí všechny požadavky klientů, a to nejen v ohledu rychlosti vyřízení celé žádosti. Když je něco uzavřené už do patnácti minut od odeslání požadavku, máte tu čest s firmou, která si na rychlosti přímo zakládá a není to pro ni jen nějaká reklamní fráze, co se při osobní zkušenosti rozplyne v mlze. A pokud nemusíte zbytečně čekat, zaplatíte své pohledávky včas, pořídíte ihned náhradu porouchaného elektrospotřebiče nebo uděláte cokoliv jiného, co zrovna považujete za nutné a neobejde se to bez určité finanční hotovosti. 

Výhodná nabídka, co se rozhodně nezapomíná

Pověstný trn z paty bude rázem pryč, protože nabídka nebankovní půjčky uhasí každý finanční požár v domácnosti. Skutečně, nebude to trvat dlouho a můžete vyřídit, co je zrovna potřeba. Nebankovní poskytovatel půjčky má účty ve více tuzemských bankách, takže pošle platbu na váš účet tak, aby přišla co možná nejrychleji. V nejlepším možném případě půjde jen o interní operaci v rámci jednoho bankovního domu. Tudíž, vlastně pouze minutová záležitost, nic více! Když se k tomu připočtou zajímavé bonusy a slevové akce pro nové klienty i ty, kteří si najdou cestu k půjčce už poněkolikáté, máme tu skvělý mix, co připomíná ten nejlahodnější koktejl v nabídce pražských barů. 

O bezpečnost se určitě není důvod obávat 

Jistě, tohle je zkrátka půjčka bez rizika! Bezpečná i díky speciálnímu šifrování dat, která se tak nedostanou do nepovolených rukou a neopustí server, na němž jsou uložena. Nemusíte už chodit do banky a podstupovat dlouhé papírování, když vše jde jednodušeji a hlavně diskrétněji. Kdo by chtěl, aby jej někdo zahlédl na pobočce, jak si vyřizuje půjčku? Z pohodlí domova je to jistější, přes internet mnohem pohodlnější. To jsou hned dvě velké výhody, kvůli nimž lze o podobné akci víc než jen přemýšlet, že? 

Jen kontaktní údaje, nic skutečně osobního

Ze zákona tu samozřejmě plyne pár důležitých věcí, které je potřeba při žádosti o půjčku splnit. Nejde však o žádné velké zdržení. Co konkrétně musíme na tomto místě zmínit? Bez čeho nebude moci být vaše žádost o mikroúvěr schválena? 

● Doklad o příjmu. Nezáleží vůbec na tom, jestli podnikáte, pracujete nebo jste již na penzi. 

● Konto v bance. Samozřejmě české bance, do zahraniční nelze poslat touto cestou peníze. 

● Plnoletost a dva doklady totožnosti, respektive jejich sken. Pod osmnáct let si nepůjčíte! 

Věk a doklad o příjmech, to jsou podmínky, které plynou ze zákona, a nelze s nimi nic dělat. Nakonec, žadatel, co aktuálně nemá žádný příjem, by se brzy dostal do dluhové pasti, což určitě není v jeho nejlepším zájmu. Po splnění všech těchto požadavků už žádosti o půjčku a jejímu schválení nic nebrání, peníze mohou být obratem odeslány na vaše bankovní konto. Nakládat s nimi můžete, jak jen chcete, protože půjčka je zcela bezúčelová a není proto nutné ani v nejmenším vysvětlovat její důvod. Snad jen, kdyby byl nějaký člen rodiny hodně zvědavý, ale to by bylo čistě vaše rozhodnutí… 

KP

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků