Sport

Otevření exkluzivního Golf Indoor Step

Nechcete odložit své golfové hole, ale naopak se chcete pořádně připravit na další sezónu? Právě pro vás je tady Golf Indoor Step.

Golf Indoor Step poskytuje služby návštěvníkům všech věkových i herních kategorií. Na své si zde přijdou zkušení profesionálové, kteří mohou prověřit své dovednosti na golfových simulátorech, pilovat svůj odpal na dvoupatrovém driving range se 16 odpališti a s délkou drivingu 35 m či zdokonalovat své puttovací schopnosti na profilovaném putting greenu s 18-ti jamkami.

Golf Indoor Step není však jen pro „profíky“, zatrénovat si může přijít kdokoli. Ať už s golfem úplně začínáte, věnujete se mu třeba jen pár týdnů, měsíců či let nebo i celý život, určitě přijďte! Golf indoor je plně v provozu od 23. 10. 2015.

Golf Indoor Step

 

Simulátor AboutGolf Curve

Součástí Golf Indooru Step je i SIMULÁTOR ABOUTGOLF CURVE – JEDINÝ V EVROPĚ! Tento panoramatický širokoúhlý simulátor s parabolickým plátnem vám zajistí úplně nový zážitek ze hry. Nejen že změří třeba i 5 cm putt, ale přečte i ten nejkratší možný chip.

Více informací o této novince naleznete zde.

Fresh Bar

Příznivci ovocných a svěžích nápojů jistě uvítají FRESH BAR, kde si můžete pochutnat na spoustě druhů „Fresh drinků“ – Fresh juice, domácí ledový čaj, domácí limonády a další.
 

Sport Centrum Step

Pokud nejste příznivci golfu, určitě si zde vyberete jinou příjemnou aktivitu, ať už tenis, badminton, squash, bowling, fitness či vodní a saunový svět.

Sport Centrum Step

 

Více informací naleznete na webu www.sportstep.cz.

Těšíme se na vás

 

 

 

 

 

Připravila: Katka
Foto: Sport Step
20. 10. 2015


Diskuze: příspěvků