Cestování

Ověřeno: maminky preferují na rodinné dovolené dětské kluby

Sbírání kytiček

Aby vaše dovolená byla skutečně odpočinková, je ideální, aby si ji každý člen rodiny užil podle sebe. A to jde s dětskými kluby.

Udělali jsme si malý průzkum a zjistili názory maminek na dětské kluby. O své zkušenosti se s námi podělily Zdenka, Ivana a Věra.


Ivana, 39 let, Praha

Martina má osmiletého syna, kterému chybí na dovolené kamarádi. „Loni jsme byli v Řecku na Rhodosu v hotelu, kde byl dětský klub. Cestovali jsme s CK Alexandria. Dětský klub se synovi docela líbil, hotel byl příjemný. Nejsme nároční, dřív jsme cestovali hlavně autem, toto bylo příjemná změna.“

Zdenka, 36 let, Praha

Zdenka má syna ve věku 5 let.
„Syn potřebuje být stále středem pozornosti. Většinou proto jezdíme na dovolenou se známými, kteří mají stejně starou holčičku. Vloni se jim ale narodila další holčička, a tak logicky k moři nejeli. O dětských klubech jsme slyšeli už dříve, nikdy jsme je ale nevyužívali. Většinou v hotelech nějaký program pro děti byl, ale v angličtině. Hledali jsme nějaký klub s českými animátory a na internetu narazili na zájezdy s Fischerem a Alexandrií. Nakonec jsme vybrali Řecko s klubem Funtazie. Syn byl v klubu celkem asi čtyřikrát a líbilo se mu tam. Animátorky byly skvělé. Určitě bych klub doporučila.“

Věra, 40 let, Praha

Věra má syna, kterému je 10 let.
„Jezdíme už léta s CK Fischer. Nikdy jsme cíleně dovolenou s dětským klubem nevyhledávali. Chápu, že pro některé rodiny může být příjemné, že si v uvozovkách od svých dětí na dovolené odpočinou, naše rodina si ale prázdniny užívá společně. Musím ovšem uznat, že co jsem stačila postřehnout, tak organizace klubu v hotelu, kde jsme byli na dovolené, byla pěkná. Vlastně celý den jsem viděla, že se kolem dětí něco děje a vypadaly, že je program baví.

Více najdete na www.fischer.cz/dovolena-male-deti/jak-to-ve-baby-funtazii-chodi

Vybrali jsme pro vás z nabídky CK FISCHER:

Rhodos Fantasy

Velmi příjemný rodinný hotel Fantasy sestávající z několika budov se nachází v klidné poloze cca 900 m od centra Kolymbie a cca 1 500 m od písečno-oblázkové pláže. V centru městečka najdete řecké taverny, bary a obchody.

www.fischer.cz/recko/rhodos/kolymbia/fantasy

Egypt Utopia Beach Club

Rozlehlý hotel zasazený v hezké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, kterou ocení především rodiny s dětmi. U hotelu jsou krásné korály.

www.fischer.cz/egypt/egypt-marsa-alam/el-quseir/utopia-beach-club

Turecko Rheme Beach _7

Menší hotel s rodinnou atmosférou nabízí příjemný pobyt klientům všech věkových kategorií.

www.fischer.cz/turecko/turecka-riviera/konakli/rheme-beach7 

Připravila: Katka
Foto: Fischer
13. 7. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků