Kosmetika

Péče, jakou si váš dekolt zaslouží

Sbírání kytiček

Dekolt a šíje patří k partiím, které dovedou prozradit věk s ještě větší přesností, než obličej. Přesto na něj v každodenní péči o pleť často zapomínáme. Jakými přípravky tuto oblast hýčkat, aby se stala vaší dokonalou vizitkou?

Pokožka v oblasti šíje a dekoltu je velmi křehká, citlivá a jemná. Poměrně snadno se na ní vytvářejí nepopulární vrásky a má tendence rychle stárnout. Protože však jde o důležitou část ženského těla, rozhodně se vyplatí věnovat jí dostatečnou pozornost a péči ve formě dostatečné hydratace. Díky ní se jemná pokožka dekoltu vypne a krásně vyhladí. Celkově pak budete působit svěžím, odpočatým, a také o pár let mladším dojmem.

Přípravek na míru 

Chcete-li dekoltu a šíji dopřát něco skutečně mimořádného, pečujte o ně přípravkem, který byl k péči o tyto oblasti speciálně vyvinutý. Přesně tím je Triple Firming Neck Cream z omlazující řady Skin Active od americké dermokosmetické značky NeoStrata. Jedná se o vysoce účinný pleťový krém, jehož základem je speciální SynerG Formula 12.0 obsahující tři klinicky ověřené složky pro vyhlazení a zpevnění pokožky v citlivé oblasti šíje a dekoltu. Pro-peptid stimuluje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách pleti, NeoCitriate™ spolu s NeoGlucosaminem® zase vyplňují okolní tkáně a podporují novou tvorbu kolagenu. Kromě toho obsahuje uvedený přípravek i výtažek z jablečných kmenových buněk, který komplexně chrání kmenové buňky v kůži a výrazně zpomaluje celkové projevy stárnutí.

Triple Firming Neck Cream od Neostraty

Tip na vánoční dárek 

Pokud se rozhodnete dopřát své pleti pomalejší stárnutí, pak si nezapomeňte Triple Firming Neck Cream přát třeba k letošním Vánocům, anebo si tento unikátní anti-age přípravek nadělte klidně sama.

V rámci speciální vánoční akce, která od 1. 11. do 31. 12. 2017 probíhá na oficiálním eshopu www.neostrata.cz, navíc můžete získat rovnou tři produkty dermokosmetiky NeoStrata za cenu dvou!

Z populární řady Skin Active si tedy můžete vybrat – mimo jiné – i čistící péči s jemným exfoliačním účinkem Exfoliating Wash, oční krém Intensive Eye Therapy, noční sérum Firming Collagen Booster a další skvělé anti-age přípravky. 

Za takovou péči se vám vaše pleť bohatě odmění!

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků