Děti

Peníze pro školky

Sehnat dnes pro dítě místo ve školce je pro rodiče mnohdy nadlidský úkol.
A když už naše zlatíčko do školky chodí, přejeme si, aby tam bylo šťastné a spokojené. To znamená, aby tam bylo hezké prostředí, vybavené třídy, kreativní hračky, upravené hřiště či zahrada a také dostatek aktivit podporujících zdravý rozvoj dětí.
K tomu je ale zapotřebí dostatek financí, které mnohdy školkám chybí. Stačí málo a třeba zrovna vaše školka vyhraje finance na svůj rozvoj!

Řada dětské kosmetiky Schauma KIDS  právě přichází se zajímavou soutěží Schauma školkám. Mateřská škola, která v projektu zvítězí, zís-ká finanční částku 100 tis. Kč pro svůj další rozvoj.
 

 

 

Na základě registrace obdrží školka hrací balíček, který obsahuje hrací plachtu a sadů dárků pro děti v maximální hodnotě 500 Kč.

Hrací plachta bude opatřena unikátním registračním číslem, díky němuž bude zachována anonymita soutěžící školky. Principem soutěže je sbírání etiket produktů Schauma Kids (šampon Jahoda, šampon Multivitamín a sprej Jahoda). Těchto etiket musí být minimálně 7 a děti je musí nalepit na hrací plachtu. K tomu pak dotvoří obrázek podle fantazie – plachta může být pomalovaná, pokreslená, polepená apod., a to na jakékoli téma.


TIP! Umístěte hrací plachtu na dobře viditelné místo, děti i rodiče tak budou mít své sběratelské úspěchy každý den na očích a vytvořený obraz udělá radost nejen jim samotným, ale zaujme všechny návštěvníky školky.

Svůj kreativní výtvor – hrací plachtu s nalepenými etiketami a obrázkem pak školka odešle na uvedenou adresu organizátora nejpozději do 10. 11. 2010 s tím, že opět rozhoduje datum podání na poštu.

Do 25. 11. 2010 bude znám výherce. Rozhodne o něm anonymně tříčlenná porota, která bude hodnotit všechny práce, jež splní kritéria soutěže a budou dostatečně kreativní a originální.

Více informací o projektu najdete
na www.schaumaskolkam.cz.

 

 

 

 

Autor: Zuzana

Foto:

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků