Sport

Posilovna, se kterou se při běhání podíváte až na 82 různých míst

Sbírání kytiček

Běhání v posilovně dostalo díky běhacímu pásu Spotee nový rozměr. Pozorujte při běhu místo „nudy“ na monitoru krásy Londýna, Paříže a hned několika koutů České republiky. S tímto běhacím pásem Vás bude cvičení bavit a sami budete překvapeni, o kolik dále a rychleji jste doběhli.

Spotee je běhací pás, který má před sebou LCD obrazovku či projekční plátno. Tak jak běžíte, mění se prostředí na obrazovce (viz. níže přiložené video). Sami si přitom můžete vybrat, kterou trasu poběžíte, pouze Vaší volbou je také tempo a to, jestli skutečně doběhnete do cíle.

Pokud jste z Prahy, můžete si tuto novinku vyzkoušet ve Fitness Aquapalace, kde si můžete některou z tras zaběhnout s LCD obrazovkou umístěnou před pásem. Sami pak uvidíte, že se Spotee doběhnete dále, rychleji a hlavně radostněji (běhání už pro Vás nebude nutným zlem na cestě k dobré fyzičce).

Pokud byste po cvičení na Spotee zatoužili po dalším způsobu protáhnutí těla, je Vám ve Fitness Aquapalace k dispozici dalších 53 trenažerů, samozřejmostí jsou v tomto fitness i skupinová cvičení pilates, jógy a bosu.

Jak se dostanete do Fitness Aquapalace?

Pokud Vás nabídka běhání s vizualizací trasy před Vámi zaujala, můžete do Fitness Aquapalace přijet buď autem (adresa Pražská 138, Průhonice – Čestlice), nebo autobusem z Opatova (cca 7 minut jízdy).

Kde získáte více informací o běhacím pásu Spotee?

Buď přímo na stránkách Fitness Aquapalace (viz. výše) nebo na internetových stránkách www.spotee.cz. Bližší informace Vám rád rovněž poskytne personál Fitness Aquapalace na telefonu 271 104 132.

Komerční prezentace
Foto: iStock
29. 5. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků