Soutěže

Posilte svou imunitu. Vyhrajte prémiové doplňky stravy od My Identity Nutrition

Chcete se vyhnout podzimní únavě a odolat šířícím se virům a bakteriím? S kvalitními doplňky stravy od My Identity Nutrition to půjde snadno.

Období nachlazení a viróz je tu. Kratší dny, méně světla a nástup sychravého počasí – to vše působí nejen na naši psychiku, ale také na naši tělesnou schránku. 

Chcete tomu předejít a mít stále dostatek energie? 

Kromě pestrého jídelníčku obohaťte svůj každodenní režim o kvalitní doplňky stravy, které vám mohou pomoci posílit imunitu, doplnit chybějící vitamíny a udržet vaše tělo v kondici i v podzimním nečase. 

Multivitamín

Vsaďte na multivitamín, který obsahuje kromě vitamínů a minerálních látek také bioaktivní extrakty bylin. Má silný antioxidační potenciál, podporuje tvorbu červených krvinek. Komplex Imuno – Cell s vysokým obsahem rakytníku, thiaminu, askorbátu a zinku podporuje správné imunitní procesy. 

Multivitaminy My Identity Nutrition

Omega 3

Zároveň dodejte tělu kvalitní rybí olej v kapslích, který vyniká svou vysokou absorbovatelností. Omega 3 je produkt s vyváženým obsahem esenciálních nenasycených mastných kyselin. Podporuje funkci srdeční a mozkové tkáně, napomáhá zdravému zraku a vitamín E chrání buňky těla před oxidativním poškozením volnými radikály. 

Omega 3 My Identity Nutrition

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na webu www.myidentity.cz.

Tři z vás můžete vyhrát balíček s Multivitamíny a Omega 3 od My Identity. Vyhrává 203., 415. a 689. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 15. do 29. října 2017.

Foto: My Identity Nutrition


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Z jaké země pochází společnost My Identity Nutrition Ltd.?
zvolili správnou odpověď
Velká Británie
uživatelé
1. místo - alenab
2. místo - eugenie
3. místo - bison


Diskuze: příspěvků