Rodina

Překvapení na Den matek

Sbírání kytiček

Druhá květnová neděle patří nejdůležitějšímu člověku v našem životě. V tento čas slaví svátek naše maminky. Každý rok darujete květinu a bonboniéru?

Zkuste to jinak a buďte originální. Darujte na Den matek zážitek, na který se jen tak nezapomíná!

Řekněte sýýýr!

Leží mamce doma nevyužitý foťák? Darujte jí kurz fotografování. Až se naučí dělat pěkné fotky, nepustí ho z ruky a zachytí každý důležitý okamžik! Během dvoudenního kurzu si osvojí práci s clonou, délkou expozice a hloubkou ostrosti. V rámci teoretické a praktické části se naučí zvládat techniku práce s fotoaparátem a lektor přihodí i pár tipů, jak nechat vyniknout fotografovaný objekt.

Volný pád

A co takhle něco víc adrenalinového? Třeba simulátor volného pádu. Létání probíhá ve větrném tunelu uvnitř budovy pod stálým dohledem zkušených instruktorů. V letové komoře proudí vzduch od 200 do 280 km/h. Komora je uzavřena a nehrozí žádné vypadnutí z proudu vzduchu. Samozřejmostí je zapůjčení ochranného vybavení. Zážitek je velmi podobný reálnému volnému pádu.

Simulátor volného pádu

 

Stylové svezeníčko

No a jestli je vaše mamča vášnivá řidička, pak máte možnost darovat jí jízdu kultovním krasavcem ze 70. let – Fordem Mustang GT Convertible 1966. Dopřejte jí životní jízdu károu, která schovává 211 koní pod kapotou. Program kombinuje jízdu jak v běžném provozu, po dálnici, tak i na dráze letiště. Projížďku v tomto supersportu si vychutná po dobu 30 minut.

Ford Mustang

 

Sladká tečka na závěr

Patří mezi její záliby pečení? Pak je tím pravým dárkem kurz pečení cupcakes. Kdo by nechtěl pohostit návštěvu těmito malými, roztomilými, barevnými dortíčky? V kurzu se naučí upéct vanilkový i čokoládový korpus. Ty pak nazdobí máslovým, tvarohovým a čokoládovým krémem. Celé dílo nakonec završí vymodelovanými ozdobami z marcipánu. Prostě mňamka!

Kurz pečení cupcakes

 

Komerční prezentace
Foto: adrop.cz
4. 5. 2015

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků