Hobby

Příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina vás chytí u srdce i rozesmějí!

Sbírání kytiček

Soutěž Můj malý velký hrdina probíhá pátý měsíc a za tu dobu přilákala k registraci pěknou spoustu těch, kteří si myslí, že mají doma malého psího hrdinu.

Na stránkách www.mujhrdina.cz najdete velkou spoustu příběhů, které nás dokážou rozesmát, ale najdeme tu i takové, které opravdu chytí za srdce.


Jedním z veselých příběhů je třeba ten, který se přihodil Jack Russell teriéru, Jackovi. Ten se jednou, v nestřeženém okamžiku, vydal docela sám pražskou městskou hromadnou dopravou. Ještě jako malé štěňátko se totiž při venčení svému pánečkovi zaběhl a těsně stihl naskočit do tramvaje, které se právě zavíraly dveře. Malý Jack si zřejmě od jízdy tramvají sliboval veliké dobrodružství. To ovšem nekonalo, a tak se malý hrdina rozhodl hned na příští zastávce vystoupit. Jak se ukázalo, bylo to velmi moudré rozhodnutí, a zároveň i tak trochu štěstí v neštěstí. Na zahrádce nedaleké restaurace totiž seděla sympatická slečna, díky které se Jackovu páníčkovi podařilo svého malého zatoulaného cestovatele konečně najít, takže Jackův rošťácký kousek skončil happy endem. P.S.: podle informací, které se nám podařilo zjistit, se ale nekonal žádný happy end mezi Jackovým pánečkem a slečnou, která mu zatoulaného hafíka pomohla najít.


Jedním ze srdečních příběhů je třeba o pejskovi, který se jmenoval Monty. Tenhle hafík byl nejen velikým miláčkem své paničky Romany, ale navíc to byl i opravdový zvířecí kavalír. Prý už na první pohled se zamiloval do fenky jménem Ňufina, se kterou si strašně rád chodil hrát. Jednoho dne se však z vycházky za svou čtyřnohou vyvolenou dlouho nevracel. Čekání na Montyho bylo skoro nekonečné a jeho panička už pomalu začínala tušit, že se Montíčkovi možná něco přihodilo. Její zlé tušení se v tomto případě bohužel vyplnilo. Monty přišel o život, když se pokoušel svou drahou Ňufinu odehnat ze silnice, po níž právě projíždělo auto. Smutné je i to, že řidič se ani neobtěžoval zastavit a vystoupit z auta, aby se podíval, zda nemůže pejskovi ještě nějak pomoci. Monty jistě je malým velkým hrdinou a zůstane tak navždy zapsán – nejen v mysli své paničky, ale i v srdci své psí slečny Ňufiny. Právem si proto zasloužil vítězství ve 4. kole soutěže Můj malý velký hrdina!


Pokud i vás zajímají další příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina, navštivte stránky: www.mujhrdina.cz. Zde se dozvíte vše o soutěži a můžete tu také zaregistrovat svého malého hrdinu. Možnost registrace máte až do konce února. Těšíme se na vaše příběhy!

Připravila: Katka
Foto: www.mujhrdina.cz
20. 2. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků