Akce

Přijďte se vyřádit!

Sbírání kytiček

Přijďte se první říjnovou sobotu pobavit a pohybově vyřádit na jednu z největších akcí svého druhu v České republice a na Slovensku!

Zajděte se podívat na Reebok European Star Dance & Fitness Show! Bude to stát za to!
Své sportovní a taneční dovednosti a různé styly tance, tanečního aerobiku a body&mind aktivit představí špičkoví profesionálové ze zahraniční i domácí scény – Balázs Füzessy, Lenka Velínská, Lukáš Kolek a Zuzana Švíková. Úplnou novinkou pak bude výuka španělského tance Flamenco v podání původem běloruské tanečnice Lolity Karpenko. 
 
Tanec je jako magické zaklínadlo! Tanec je o pohybu, o radosti a o zábavě, a tak není divu, že se s European Star Dance & Fitness Show – jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu v ČR a na Slovensku spojila značka Reebok. A protože jejím posláním je přinášet prostřednictvím svých výrobků do sportu radost a zábavu, představí během akce svou novou kolekci sportovního oblečení Reebok Women´s Fitness.  V ní se jako již tradičně uplatňují nejnovější technologie, moderní střihy a také trendy barevné kombinace, což potěší každou sportující ženu. Takže nezapomeňte – 2. 10. v 10 hodin v Přerově!
 
Reebok European Star Dance & Fitness Show 2010
Kdy:  Sobota 2. 10. 2010 od 10:00 hodin
Kde:  Přerov – sportovní (dříve tenisová) hala
GPS:  Loc: 49°27’23.718″N, 17°27’58.42″E
 
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Reebok
22. 9. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků