Děti

Příměstský jazykový tábor Harry a Peggy

Sbírání kytiček

Prázdniny jsou za dveřmi a my rodiče řešíme problém, jak naplnit dlouhé dva měsíce, které naše ratolesti mají. Pokud ještě hledáte zajímavý a přitom přínosný příměstský tábor, podívejte se na následující nabídku.

V poslední době jsou velmi oblíbené jazykové tábory. Jejich nabídka je široká. A co jazykový tábor s plaváním nebo lezením? To přeci děti baví také.

Jazykový tábor Harry s plaváním

K prázdninám patří legrace, kamarádi, slunce a voda. Děti se potřebují bavit, hýbat se, prozkoumávat nové věci a mít prostor vyjádřit se. Program jazykového tábora Harry kombinuje výuku angličtiny s výukou plavání.

Děti mají možnost seznámit se, „osahat si“ a aktivně se účastnit nejrůznějších činností, které rozvíjí nejen jejich jazykovou a plaveckou zdatnost, ale i sociální a emocionální stránku jejich osobnosti. Učí se vnímat cizí jazyk, respektovat jinou kulturu, řídit se pokyny lektorů a spolupracovat s ostatními. Každé dítě se na jazykovém táboře Harry v něčem zdokonalí a tím jeho sebedůvěra přirozeně vzroste.

Jazykový tábor Harry s plaváním

 

Jazykový tábor Peggy s lezením

Program jazykového tábora Peggy kombinuje výuku angličtiny s výukou boulderování a všestranné pohybové zdatnosti. Děti mají možnost proniknout do světa, ve kterém se hovoří anglicky, seznámit se s ním a aktivně se zapojit do nejrůznějších činností, které rozvíjí jejich jazykové znalosti. V bezpečném a nesoutěživém prostředí si mohou osahat něco, co mnohé nezažily-boulderování, jednu z forem lezení na umělé stěně, a rozpohybovat se v pestrobarevné tělocvičně! Každé dítě na jazykovém táboře Peggy se v něčem zlepší, někdo řekne svou první větu v angličtině, jiný překoná strach z výšky a další si najde dobrého kamaráda. Všechno, co se dětem povede, přispívá k budování jejich zdravého sebevědomí.

Jazykový tábor Peggy s lezením

 

A co nám řekli organizátoři?

 

Stejně jako loni pořádáme pět turnusů, z toho tři týdny se zaměřením na plavání na táboře Harry a dva na výuku lezení a pohybové koordinace na táboře Peggy. Nicméně jako každý rok je hlavní důraz kladen na hravou a zábavnou výuku angličtiny.

Spolu s našimi zkušenými lektory jsme pro děti připravili pestrý program. Letos poprvé nabídneme i skupiny se zaměřením na výuku angličtiny prostřednictvím divadla, které povede Adam Stewart, učitel s bohatou mezinárodní zkušeností, jenž je zakladatelem a v současné době uměleckým vedoucím dětského divadelního programu Prague Youth Theatre (www. pyt.cz).

Oba naše tábory jsou umístěné v krásných, bezpečných a dobře vybavených areálech poskytujících výborné zázemí. Děti jsou rozděleny do skupin (maximálně 12 dětí ve skupině), výuka probíhá s jedním lektorem (rodilým mluvčím) a jedním českým pomocníkem.
Jak výuka plavání, tak i horolezecký tréning probíha pod vedením profesionálních trenérů.

Tábor Harry se koná v DDM Prahy 3 Ulita, kde je dětem k dispozici sportoviště a zahrada s trampolínou. Plavecký bazén i restaurace, kam chodíme na obědy, jsou pěšky snadno dostupné.

Tábor Peggy je situován ve Stanici mladých přírodovědců na Smíchově, kde se mohou děti v minizoo setkat s klokany, vzácným ptactvem, ale třeba i s hady, krokodýly, chameleony nebo mluvícími papoušky. Naše obědová restaurace, lezecké centrum Lokal Blok i úžasná tělocvična The Little Gym jsou rovněž v blízkosti areálu.

Jak již sami víte, naše tábory jsou o zábavném a zároveň smysluplném trávení letního času, kdy se děti věnují nejen pohybovým aktivitám, ale take škole hrou. Navíc jsou u nás děti rozdělené do skupin podle věku, znalostí a zdatnosti, díky čemuž můžeme brát táborníky už od čtyř let a věnovat jim speciální péči a pozornost.

Místa se rychle plní, neváhejte tedy vyplnit svou přihlášku.Všechny termíny, přihlášky, slevy a další informace naleznete na stránkách http://jazykovy-tabor.cz. Aktuality rovněž naleznete na www.facebook.com/harryandpeggy, kde budeme letos nově publikovat všechny táborové fotografie. Chcete-li tedy být v obraze a mít přehled o tom, jak tábory probíhají a jaká dobrodružství vaše děti prožívají, rozhodně nás „lajkněte“.

Nás tábor velmi zaujal a domluvili jsme vám speciální slevu 10 % pro všechny přihlášené děti na tabor Harry. Do poznámky při registraci uveďte heslo „mezizenami“.

Připravila: Katka
Foto: jazykovy-tabor.cz
26. 5. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků