Sport

Připravte se na mrazivé dny

Sbírání kytiček

Venku už opravdu zavládlo zimní počasí. Mrzne a napadl sníh. Většina lyžařských center zahájila sezónu. Na mrazivé zimní počasí je potřeba se včas vybavit dobrým funkčním prádlem. A co si tedy pořídit?

Osvědčená kolekce funkčního prádla CRAFT podzim/zima 2012/13 se rozrůstá o novou řadu WARM WOOL s příměsí vlny Merino Superwash. Vlna na vnitřní straně pleteniny zajistí Váš tepelný komfort i za mokra, polyamid na vnější straně slouží pro dobrý odvod vlhkosti, odolnost a tvarovou stálost.

První vrstva oblečení je základ, odvádí pot od těla a zajišťuje pro organismus dostatečný tepelný komfort pro danou sportovní aktivitu. Nicméně nelze podceňovat i další vrstvy oblečení, kterými jsou druhá (termoizolační) vrstva a třetí vrstva oblečení, která chrání organismus před nepříznivými klimatickými vlivy (déšť, sníh).
 

Craft WARM WOOL

Craft WARM WOOL

Zmiňovaná řada WARM WOOL s modelem Warm Circular Knit Wool je novinkou letošní zimní kolekce. Toto funkční prádlo je pleteno speciální kruhovou technikou, díky níž dochází k vytváření bodymapping zón v příslušných partiích. Oproti ostatním modelům je prádlo tvořeno vlnou (76%) na vnitřní straně z důvodu tepelného komfortu, dále polyamidem (20 %) na vnější straně pro zajištění odvodu vlhkosti a elastanem (4%) pro zvýšení elasticity a dlouhodobého držení tvaru prádla. Výhodou je též zvýšený podíl přírodního materiálu, který chrání proti zápachu, a tak udržuje prádlo svěží i při delším používání. V nabídce v módní fialové kombinaci pro ženy a tyrkysově modré pro muže.


Prádlo je vzhledem ke složení a obsahu vlny doporučováno do chladných, zimních dnů a pro nízko tepové aktivity typu „Stop and Go“.

Více informací najdete na www.craft.cz
 

 

 

Komerční prezentace
Foto: Craft
12. 12. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků