Hobby

Rok 2018: vládne nám zemitý pes

Sbírání kytiček

Na rok zemitého psa byste měli být připraveni.

V roce 2018 budou vládnout tři základní energie: 

 • Energie Kovu ( Pes je tzv. kovové zvíře )  
 • Energie Země ( je to zemitý rok ) 
 • Energie Ohně ( vládne tzv. Letící hvězda9 s energií Ohně ) 
 • Naštěstí pro nás všechny jsou tyto energie v tzv. harmonickém pořadí (Oheň posiluje Zemi a ta posiluje Kov). Proto budou energie Psa opravdu silné až mohutné. Oheň bude tyto energie aktivovat a Země je bude konsolidovat a mírnit. Proto energie Psa mohou být velmi aktivní, ale ne úplně „bláznivé“. 

  Pes přichází po vládě Ohnivého Kohouta, který vládl v roce 2017. V roce Ohnivého Kohouta jsme měli vše řádně dokončit. Měli jsme využít pracovitosti a schopnosti pracovat s detailem k tomu, abychom měli vše hotové a připravené pro další využití. 

  Úkolem Psa pak bude, aby naše snažení zkontroloval a výsledky naší práce ochránil. Jeho úkolem bude vylučovat vše, co je nefunkční a co by mohlo bránit dobrým výsledkům v budoucnosti. Proto byste měli tento rok opravdu využít k tomu, abyste si v životě udělali co největší pořádek. 

  Zhodnoťte vše z hlediska toho, jestli to vašim budoucím záměrům vyhovuje, nebo ne. Pokud ne, je třeba tyto věci, lidi a aktivity z vašeho života vyloučit. Když to neuděláte, budou vám jen brát energii a mohou vám ztížit dosahování vašich cílů, nebo dokonce jejich dosažení zabránit. 

  Je to stejné, jako když vám jedno zkažené jablko zničí celou úrodu. Výsledky své práce a své plány si proto musíte v roce 2018 velmi dobře chránit. Jen tak si zaručíte, že se vám bude opravdu dobře dařit. Pes je „hlídač“ a proto bude dohlížet na to, aby se vám co nejlépe dařilo. Musíte být ostražití a pozorní jak ohlídat, aby vaše plány nikdo neničil a nenarušoval. 

  Pes je velmi důsledný. Proto se v roce 2018 na vše důkladně připravte. Vše byste si měli kontrolovat. Na všechny aktivity si předem stanovte pravidla. Snažte se mít vše smluvně zajištěno. Smlouvy a dohody musí mít jasná pravidla a i dané sankce při nedodržení podmínek. Rozhodně nejednejte stylem: „No, nějak se pak dohodneme.“ Pokud nebude vše jasné na začátku, budou hrozit nepříjemné konflikty. 

  A nezapomínejte na kovovou energii Psa, která se váže také k penězům. Takže spory mohou hrozit právě v této oblasti. Energie Země zase bude chtít, abyste si vše ověřili objektivně a na základě reality. Ujistěte se, že vámi plánované aktivity jsou opravdu reálné. Spoléhejte na fakta a ne na informace typu „jedna paní povídala“. 

  V tomto roce není opravdu místo pro riziko a nejistotu. Ta by se vám mohla velmi nepříjemně vymstít. Pokud si nejste jisti, nepouštějte se do ničeho. Vše si nejprve řádně ověřte a hrajte na jistotu. Vyplatí se vám to. 

  Energie ohně nás budou aktivovat. Proto bychom měli být v roce 2018 aktivní. Neměli bychom jen pasivně čekat a reagovat. Naopak, převezměte iniciativu. Oheň je energie, která má přinášet naplnění. Proto se pouštějte jen do takových aktivit, které vám toto naplnění přinesou. Oheň je o vášni, radosti a to by měla být vaše hlavní síla, která vás má nastartovat.

  Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com
  Foto: 123rf

  Přidat na Seznam.cz

  Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

  Diskuze: příspěvků