Akce

S kočárkem Prahou

Máte miminko nebo batole a po Praze se pohybujete s kočárkem? Pak jistě víte, že to není vždycky úplně jednoduché. Nejhorší je lhostejnost spolucestujících a mnohdy i řidičů, a to nejen k maminkám s kočárky nebo těhotným ženám. Dalším problémem je nedostatek parkovacích míst pro rodiny, které vozí děti v autosedačkách. Nyní je tu šance na tyto potíže upozornit, a to díky rodinnému happeningu „S kočárkem Prahou“, který se uskuteční ve středu 22. září 2010 v areálu Žlutých lázní. Zajímavá je forma této výzvy – půjde totiž o vytvoření českého rekordu v počtu kočárků na jednom místě. Právě hromadná fotografie maminek s kočárky by měla být v médiích tím nejsilnějším apelem na veřejnost.

Akci S kočárkem Prahou pořádá Sdružení maminek a internetový server Babyweb.cz. A co vás čeká, pokud dorazíte? Kromě výzvy, aby se k maminkám a mladým rodinám s kočárky chovala veřejnost ohleduplněji, to bude odpoledne plné zábavy i poučení. Své problémy totiž budete mít možnost konzultovat s odborníky z webové portálu Babyweb.cz, například se známým autorem knih pro maminky pediatrem MUDr. Martinem Gregorou.
Čeká vás i dětská módní přehlídka a nákupy za bezkonkurenční ceny. Děti si budou moci vyzkoušet různé hračky a ochutnat nové dětské produkty. Součástí programu budou nejen ukázky a ochutnávky nových výrobků pro děti i rodiče, ale představí se zde i nové modely kočárků, autosedaček a specializovaných maminkovských „vymožeností“.
 
Součástí pestrého programu je také pokus o vytvoření „kočárkového rekordu“, vypouštění balonků se vzkazy Pražanům, bohatá tombola každou hodinu, či představení dětí ze zájmových kroužků.
 
Více informací hledejte na www.babyweb.cz nebo na www.babyroku.cz
 
Připravila: Zuzana
Foto: iStock
14.9. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků