Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Anew Ultimate Supreme Dual Elixír

Elixír mládí objeven! Vyzkoušejte dvousložkové omlazující pleťové sérum Anew Ultimate Supreme.

Unikátní receptura, špičkové ingredience a nejnovější technologie. Tak zní recept na úspěch. Nové sérum je účinnou zbraní proti času. 

Dlouhé měsíce vývoje přinesly výsledek v podobě revolučního dvousložkového omlazujícího séra, které v sobě snoubí nejvyšší koncentraci unikátního omlazujícího komplexu Celluvive a 5 luxusních olejů. O vaši pleť tak budou pečovat: arganový, růžový, baobabový, kaméliový a marakujový olej. 

Sérum Supreme obsahuje vzácné výtažky z černých perel a minerály ze zlata

Vaše pleť si projde svým znovuzrozením, krok za krokem bude vypadat mladší. Anew Supreme dokonale zpevňuje pleť a obnovuje její pružnost. Postupem času budou vaše drobné vrásky jemnější, barevné nedokonalosti budou zredukovány a pleť se rozzáří. Bude vypadat jako po relaxační kúře – regenerovaná a hydratovaná. 

Dvojnásobná síla – dvojnásobný účinek!

Sérum: působí na pleťové buňky a stimuluje proces čištění, čímž napomáhá k obnově pleti poškozené vlivem stárnutí. 

Jedinečná směs luxusních olejů – posilují strukturu pleti a poskytují ochrannou bariéru před vznikem známek stárnutí pleti. 

Jedna z vás, která do konce března nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Anew Ultimate Supreme Dual Elixír od Avonu. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. To znamená, že poslední týden v měsíci můžete kytičku sebrat v daném měsíci nebo v tom následujícím. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. března 2017.

Foto: Avon

Výherkyně:

luckynka ……………………..84 kytiček


Diskuze: příspěvků