Rodina

Sexuální wellness: oživte svůj vztah pomocí sexuálních pomůcek

Blíží se svátek všech zamilovaných. Využijte únor k posílení svého vztahu. Pokud to nedělá vaše drahá polovička, snažte se vy přijít s něčím novým.

Vyzkoušejte milování při hudbě, oblékněte si sexy prádlo nebo se rovnou vytaste s nějakou erotickou hračkou. Zažijete něco nového a dost možná objevíte své skryté chutě i touhy. Vyzkoušejte erotické hračky. Vibrátor rozhodně není jen prostředkem pro sólovou zábavu a skvěle se osvědčí při partnerském sexu. Třeba vás inspirují naše tipy.

Satisfyer Hot Lover: Vibrátor s funkcí ohřívání s ovládáním přes aplikaci

Zatímco násada s ergonomicky zakřiveným hrotem rozmazluje váš bod G, malý stimulátor se postará o intenzivní stimulaci klitorisu. Dva výkonné motory lze ovládat nezávisle na sobě ovládacím panelem na vibrátoru nebo aplikací Satisfyer Connect. Pro nezapomenutelné chvíle můžete také použít funkci ohřívání této erotické hračky: Hlavní část Satisfyer Hot Lover lze zahřát až na 39 stupňů, což zajišťuje nejen větší pocit rozkoše a zvýšenou schopnost orgasmu, ale také realistický zážitek podobný skutečnému tělu. Funkci ohřevu lze také aktivovat jednotlivě, takže můžete vibrátor používat podle vašich přání.

A bez své oblíbené hračky nemusíte být ani pod vodou, protože díky voděodolnému zpracování (IPX7) Vás bude s radostí hýčkat ve sprše nebo ve vaně.

Satisfyer Hot Lover: Vibrátor s funkcí ohřívání s ovládáním přes aplikaci
Satisfyer Hot Lover: Vibrátor s funkcí ohřívání s ovládáním přes aplikaci

Satisfyer Sexy Secret: kalhotkový vibrátor s ovládáním přes aplikaci

Tento kalhotkový vibrátor se pomocí praktických magnetů upevní v kalhotkách a dokáže tak rozmazlovat silnými, tichounkými vibracemi a osladit všední dny. Díky svému ergonomickému tvaru se perfektně přizpůsobí obrysům těla a přilehne přímo na klitoris. Jeho povrch z šetrného silikonu je přitom velmi jemný a s pár kapkami lubrikačního gelu se postará o příjemně poddajné hrátky.

Tento klitorální vibrátor lze nosit i mimo domov, proto je jeho ovládání „on the go“ opravdu pohodlné: o intuitivní ovládání se totiž postará bezplatná aplikace Satisfyer Connect. Můžete tak ovládat vibrace kalhotkového vibrátoru přes svůj mobilní telefon nebo chytré hodinky, anebo přenechat „kormidlo“ svému miláčkovi.

Protože tento kalhotkový vibrátor má vodotěsné (IPX7) provedení, můžete ho používat i v mokrém prostředí, tedy třeba pod sprchou nebo ve vaně

Za nejzajímavější považují ženy fakt, že s dálkovým ovládáním nikdy nevíte, kdy váš partner Sexy Secret zapne, což s sebou nese příjemný moment překvapení. Nositelné produkty představují kreativní způsob, jak zůstat intimně propojeni bez ohledu na to, jak daleko od sebe jste.

Satisfyer Sexy Secret: kalhotkový vibrátor s ovládáním přes aplikaci
Satisfyer Sexy Secret: kalhotkový vibrátor s ovládáním přes aplikaci

Satisfyer Double Joy: párový vibrátor

Satisfyer Double Joy je párový vibrátor z příjemného silikonu, který obohatí vaše chvíle v posteli úchvatnými vibracemi a vášnivými rytmy. Díky svému ergonomickému a flexibilnímu tvaru vklouzne elegantně mezi vás a hravě vás katapultuje až do sedmého nebe. Menší dřík vibrátoru ve tvaru U jednoduše zaveďte během milostné hry a užívejte si současné stimulace klitorisu a penisu. Když muž zavede penis, vznikne tak příjemně těsný pocit a dřík vibrátoru, který teď leží uvnitř, bude stimulovat váš bod G a jeho žalud. Dva motorky na obou koncích přitom smyslně a silně vibrují, dokud vás nepřivedou k extázi společného vyvrcholení.

Párový vibrátor má navíc vodotěsné provedení (IPX7), a bude vám tak dělat společníka nejen v peřinách, ale také ve vířivce nebo ve vaně.

Satisfyer Double Joy: párový vibrátor
Satisfyer Double Joy: párový vibrátor

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Satysfier
Zdroj fotografií: Josef Soušek

Diskuze: příspěvků