Cestování

Skoncujte s nudou. Cestujte!

V každé z nás dřímá malá cestovatelka, která se dříve či později probudí a bude chtít „procestovat celý svět“. A existuje pro to jednoduché vysvětlení: jsme totiž od přírody zvědavé, někdy až dětsky zasněné a toužíme po dobrodružství.

Jak to ale udělat, když jsme sotva dokončily střední školu a obě kapsy jsou téměř prázdné? Nebo máme doma tři malé caparty, příliš realistického manžela a na účtu částku, která statisíce zrovna nepřipomíná? A jak bych mohla poznávat svět, když ze svého důchodu ušetřím sotva na týdenní dovolenou v Itálii či Chorvatsku? Nezoufejte, s cestovatelským portálem www.levnocestovani.cz nic není ztraceno. 

Cestovat se dá snadno a levně 

Stačí vědět, jak na to. A o tom Levnocestování.cz je. Denně vám přinášíme nabídky jízdenek, letenek a last minute zájezdů za atraktivní ceny. Nechybí ani návody na levné cestování pro úplné začátečníky a slevy a tipy na ubytování po celém světě. Díky cestopisům a cestovatelským průvodcům budete mít vždycky možnost, udělat si představu, jak to funguje v zemi, do které se právě chystáte. Například jestli potřebujete očkování, vízum, v jaké měně se platí nebo kolik, co stojí. Rady a tipy na zajímavé lokality, historické památky nebo impozantní přírodní scenerie jsou samozřejmostí. A pokud vás na cestách něco překvapí nebo si s něčím nebudete vědět rady, je vám k dispozici online poradna. 

Na cestách ve dvou, s partou přátel, či malými dětmi? 

S Levnocestovani.cz je možné všechno. Ať už chcete vytáhnout svého miláčka na romantický výlet do Paříže, užít si sluníčko a moře na řeckém ostrově Santorini nebo procestovat Srí Lanku z jednoho konce na druhý. Maminkám, které propadají zoufalství při představě balení pro pětičlennou rodinu, poradíme jak na to v našem Magazínu. Stejně tak i chovatelkám psů, které si nedokážou představit cestování bez svého čtyřnohého přítele. A pokud chcete vyrazit na dámskou jízdu rovnou s celou vaší partou, i pro vás máme pár tipů. 

Pro milovníky improvizace, ale i plánování 

Ať už máte pro jistotu sbaleno už teď – co kdyby byl odlet hned zítra? Anebo si svou dovolenou naopak potřebujete v klidu naplánovat s odletem třeba za několik měsíců, jedno máte společné. Bez pravidelného sledování akčních nabídek se neobejdete. A jelikož akce jsou velkým lákadlem i pro ostatní cestovatele, stává se, že na všechny se prostě nedostane. Od vaší vysněné cesty vás pak můžou dělit pouhé minuty. A to by byla velká škoda, proto není nic jednoduššího, než nám fandit na facebooku na Levnocestovani.cz nebo využít e-mail a nechat si posílat nejnovější akční nabídky. Tak neváhejte a leťte!

KP
Foto: levnocestovani.cz


Diskuze: příspěvků