Kosmetika

Sledujete aktuální trendy v kosmetice?

Sbírání kytiček

Je pravdou, že kosmetické přípravky používají nejvíce ženy. Nesmí jim chybět krém na denní použití, oční gel na vrásky, sady na malování ani voňavá pěna do koupele.

Pánové potřebují vodu po holení. Samozřejmě se neobjedou bez kořeněného parfému a osvěžujícího sprchového gelu. Nejmenším postačí jemná dětská pěnová koupel s pumpičkou. 


Pro děti jen to nejlepší 

Před lety byli nejmenší členové rodiny umýváni pouze heřmánkovým mýdlem, ale dnes je tomu jinak. Mýdlo je nepraktické a vyklouzává z rukou. Dětská pěnová koupel s pumpičkou se snadno používá. Když se rozhodnete pro produkt od Sebamed, dočká se pokožka dítěte protizánětlivých a uklidňujících účinků. Hodnota je pH 5,5. Díky tomu podporuje krásný vzhled pokožky. Zároveň ji ochraňuje neviditelným pláštěm, což je v prvních měsících života dítěte velmi důležité. 


Balzám na rozpraskané rty se hodí i v létě

 

Možná budete namítat, že se balzám na rozpraskané rty používá především v zimě. Věřte, že v parných letních dnech dostávají rty také pořádně zabrat. Balzám od Blistex se postará o dlouhodobou hydrataci. Během pár chvil uleví popáleným a bolavým rtům. Je jako stvořený pro ústa trpící opary. Pokud máte suché rty, tento produkt si jistě zamilujete. 


Jak na pěknou pokožku? 

V dnešní době nejsou ženy odkázány jen na bylinkové zábaly a masky. Mohou si pořídit skvělý krém pro unavenou pleť, který působí také na kruhy pod očima. Mladistvá pokožka nemusí být pouze výsadou raného věku. Pracující ženy se často stresují, což má dopad na jejich vzhled. Výsledkem je nateklá a tmavá pleť. Remescar krém je určen pro váčky a kruhy pod očima. Zmírňuje otoky a tmavé kruhy. Tento efekt je okamžitý. Zapomeňte na návštěvy kosmetických salónů. Aplikujte si přípravek jednou denně a očekávejte svěží vzhled pokožky. Kde koupit Remescar? Podívejte se na prodejní místa a začněte se změnou ihned! 


Krásná pleť je vizitka každé ženy 

Všechny dámy touží po svěží a mladistvé pokožce. Často závidí mladším kolegyním v práci anebo kamarádkám. Možná by měly na chvíli zapomenout na drahé krémy na vrásky. Někdy stačí změnit stravovací návyky a začít se věnovat pohybovým aktivitám. Také kouření, konzumace alkoholu, stres a pojídání tučných jídel ničemu nepřidá. Lidská pokožka potřebuje pravidelný přísun vitamínů. Neobejde se bez vitamínu A, který obnovuje kožní buňky a pomáhá při jejich hojení. Svou důležitost má také vitamín E, protože se stará o regeneraci pokožky. Funguje jako antioxidant. B-komplex dodává pleti lesk a zlepšuje krevní oběh. Ženy ho ocení při oteklosti a zarudnutí. Všestranným pomocníkem je vitamín C, právě díky němu rostou tkáně. Zároveň pomáhá při tvorbě kolagenu. Krásná pleť je dosažitelná, někdy stačí jen málo a člověk se cítí svěží jako ve dvaceti. 


KP
Foto: iStock

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků