Sport

Sokolovna Průhonice

Sbírání kytiček

Luxusní designový komplex, kde pod jednou střechou najdete skvěle vybavené fitness centrum, wellness, spa a v neposlední řadě i kosmetický salon, kde se můžete nechat hýčkat švýcarskou kosmetikou La Prairie.

Ve fitness centru dokonale vytvarujete postavu, příliv energie načerpáte na některé z dlouhé řady studiových hodin, své kreativní dovednosti můžete rozvíjet v rámci uměleckých kurzů, zasloužený relax si vychutnáte při některé z masáží a své pleti dopřejete luxusní péči kosmetikou La Prairie, kterou používají Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie či Brad Pitt. Báječné odpoledne můžete zakončit v restauraci, kde se podávají různé lahůdky a značková vína.
 

 

 

Součástí komplexu Sokolovna Průhonice je i fyzioterapeutické oddělení pod záštitou Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., kde se léčí poúrazové stavy, bolesti pohybového aparátu či odstraňují špatné návyky.

Děti mohou dovádět v klubovně či na venkovním hřišti. I pro ně je tu spousta aktivit: atletika, míčové hry, kurzy muzikálového tance a baletu, gymnastika, tenis, volejbal atd…

Dospělí mohou využít nejen fitness centrum a některou ze studiových hodin, ale jsou pro ně připraveny i jednotlivé kurzy: pilates, taichi, kickbox a v neposlední řadě i kurzy společenských tanců.

Sokolovna Průhonice však nezapomíná ani na seniory. Seniorský trénink se těší velké oblibě u dříve narozených a pomáhá je udržovat ve skvělé fyzické i psychické formě, samozřejmě s přihlédnutím k jejich aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Připravila: Katka
Foto: Sokolovna Průhonice
25. 1. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků