Soutěže

Soutěž o Anti-age vyplňující péči na rty od Placentor Vegetal

Sbírání kytiček

Toužíte po smyslných rtech, jaké mají krásky z reklamních fotografií? Žádná věda, jen trocha pravidelné péče!

Nejen v zimním období vyžadují naše rty pozornost. Aby byly dokonale vláčné, hebké a vyhlazené, potřebují správnou péči po celý rok. Základem péče je pravidelná hydratace a promaštění. K tomu nám slouží mnoho speciálních přípravků pěstící i dekorativní kosmetiky. Nejznámější jsou balzámy, pomády, olejíčky, hydratační rtěnky nebo lesky na rty, které používá mnoho z nás. 

Můžeme však sáhnout i po výživném očním krému, který delikátní oblast rtů ošetří stejně dobře jako citlivé oční okolí. Pokud mají naše rty sklon k šupinatění, nebo dokonce nepříjemnému popraskání, je vhodné je postupně otužovat a zlepšovat jejich stav například 2x týdně peelingem, nebo prostým promasírováním kartáčkem na zuby. Vždy postupujeme nanejvýš opatrně s ohledem na jemnost pokožky. Následně nanášíme přípravek s výživnými složkami. 

Dnes jsou k dostání moderní přípravky, které mohou rty nejen vyživit a vyhladit, ale také opticky zvětšit a přispět k jejich vyplnění a omlazení, zejména díky obsahu biomimetických peptidů. Vyzkoušejte například novinku, kterou je Anti-age vyplňující péče na rty – Placentor Vegetal

Anti-age vyplňující péče na rty – Placentor Vegetal

Jedná se o tyčinku s trojím účinkem pro omlazení, vyplnění a ochranu rtů. Jedinečná kombinace Biocrystalu® a tripeptidového vektoru (biomimetická aktivní složka) působí na rty, stimuluje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové pro 3D vyplnění a anti-age efekt. Rty jsou viditelně plnější, pevnější a vyhlazené. Přírodní účinné složky jako jsou bambucké máslo, ricinový a kokosový olej rty chrání, vyživují a hydratují. Vynikající jako samostatná péče i jako báze pod líčení rtů. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na: www.placentor.cz/anti-age-vyplnujici-pece-na-rty-3D-efekt 

Tři z vás mohou nyní tuto novinku vyhrát.

Soutěž probíhá od 27. ledna do 10. února 2019.

Foto: Placentor


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak často je doporučeno Anti-age vyplňující péči na rty nanášet pro optimální výsledek a neodolatelný 3D efekt?
zvolili správnou odpověď
3 x denně
uživatelé
1. místo - alfinaz
2. místo - ziva
3. místo - zvikori

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků