Soutěže

Soutěž o balíček konopné kosmetiky vhodné jako první pomoc na kolo

Co je dobré mít kromě perfektně seřízeného kola, funkčního oblečení, mapy nebo navigace, svačiny a pití s sebou na cyklovýlet či cyklodovolenou?

Určitě se vám budou hodit tři přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp. Jedná se o mast DEFEKT, mazání MENTOLEN a krém OPRUDÍK. Možná se teď někteří z vás usmívají, ale ti, kdo jeli na kole dlouhou trasu nebo na něj sedli po delší době, nám dají určitě za pravdu. 

Konopná mast CutisHelp DEFEKT 

Poskytuje rychlou a výjimečně efektivní pomoc při regeneraci pokožky. Hodí se na jakékoli poranění – odřeniny, říznutí, spáleniny apod. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti. 

Konopné mazání CutisHelp – MENTOLEN 

S výrazným chladivým efektem je určeno pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. 

Konopný krém CutisHelp OPRUDÍK 

Je hypoalergenní a obsahuje extrahovaný konopný olej a zinek. Pomáhá rychle odstraňovat opruzeniny a účinně chrání i před jejich dalším vznikem jak u dětí, tak u dospělých. Velmi vhodná je také při sportu, běhání, delších túrách, jízdě na kole a dalších pohybových aktivitách. 

Hlavní složkou všech přípravků zdravotní kosmetiky CutisHelp, kterou zakoupíte výhradně v síti lékáren, je patentově chráněný olej s vynikajícími protizánětlivými, protialergickými a regeneračními vlastnostmi, extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí. 

Fotografie produktů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.com.

Tři z vás můžete vyhrát balíček konopné kosmetiky na kolo. Vyhrává 52., 287. a 499. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 30. července do 13. srpna 2017.

Foto: iStock, CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se jmenuje konopný přípravek na opary od značky CutisHelp?
zvolili správnou odpověď
Oparen
uživatelé
1. místo - Mirandela
2. místo - alenka.ahoj
3. místo - jolanda


Diskuze: příspěvků