Soutěže

Soutěž o balíček módních punčoch se zdravotními benefity Avicenum FASHION

Sbírání kytiček

Plesová sezóna již klepe na dveře a každá žena, dáma či slečna vybírá ty správné šaty. Neméně důležitý je ale výběr správných punčoch.

Špatně padnoucí punčochy a nateklé nohy dokáží zkazit každý večer. Česká výrobní firma ARIES, a.s. na trh přichází s módním punčochovým zbožím se zdravotními benefity Avicenum FASHION. Tato řada díky mírnému podpůrnému tlaku, který punčochy vyvíjí na žilní stěnu, podporuje krevní oběh a tím ulevuje především od bolesti a otoků nohou, například při namáhavém dlouhém stání či sezení. S těmito punčochami můžete protančit střevíce, ale na konci večera vás nožky bolet nebudou. 

Formující punčochové kalhoty Avicenum FASHION 20 FORMING tvarují díky speciálně navrženému sedu s vysokým podílem elastanu Lycra® problémové partie ženského těla. Efektivně zeštíhlují pas a boky, zvedají zadeček a zpevňují horní část stehen. Výsledek je okamžitý a opravdu viditelný. 

Punčochové kalhoty jsou upraveny mikrokapslemi Skintex® Slimming, které obsahují kofein, výtažek z mořských řas, retinol a vitamín E – tyto složky dodávají pokožce vyváženou kombinaci přírodních látek, které mají anticelulitický a zeštíhlující účinek

Pohodlné samodržící punčochy s krajkou Avicenum FASHION 15 jsou nejjemnější a nejtransparentnější punčochy z produktové řady Avicenum FASHION. Vyrábějí se bez zesílené špice, proto jsou vyhledávanými punčochami do obuvi s otevřenou špičkou. Švýcarská antimikrobiální úprava Sanitized® Silver s aktivními ionty stříbra zvyšuje hygienu i komfort při nošení. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na ariesmedishop.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Formující punčochové kalhoty Avicenum FASHION 20 FORMING a samodržící punčochy s krajkou Avicenum FASHION 15. 

Soutěž probíhá od 21. ledna do 4. února 2018.

Foto: Avicenum


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaká je hodnota podpůrného tlaku ve formujících punčochových Kalhotách Avicenum FASHION 20 FORMING?
zvolili správnou odpověď
8 - 10 mmHg
uživatelé
1. místo - zikmund
2. místo - klanda
3. místo - salac

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků