Soutěže

Soutěž o balíček moringy na odkyselení organismu a lymfatický systém

Sbírání kytiček

Organizmus je od přírody nastaven tak, aby v něm bylo stejné množství kyselin a zásaditých látek. Stačí však málo a kyseliny získají převahu.

Příčin může být celá řada. Sedavý způsob zaměstnání, stres, nevhodná skladba stravy, špatná voda, dýchání i znečištěné prostředí. Překyselený člověk je bez energie a často unavený, špatně spí, bolí ho svaly, hlava. Také ho mohou trápit ekzémy, zácpy nebo průjmy. 

Harmonie organismu je prevencí proti virózám, bolení hlavy, zad, žaludku, proti všemu – i proti neustálé únavě.“ Když dodáme tělu málo zásaditých látek, odebírá si je poté z důvodů pudu sebezáchovy k přežití ze svých vnitřních zásob – například vápník z kostí, chrom ze slinivky atd. Je logické, že pak prvky chybí – a vznikají choroby jako jsou alergie, artrózy, ale i záněty. 

Udělejte si test a změřte si pH moči, která vám překyselení odhalí. Moč upozorňuje na překyselenou krev a první ranní moč může mít pod pH 7. Přes den by pak už měla mít minimálně pH 7. 

Když máte v průběhu dne pH moči pod 7, měli byste začít řešit překyselení organismu. Ale pozor – pokud má moč naopak již od samého rána vysoké pH (7,4) může to znamenat, že ledviny špatně vylučují kyseliny. 

Acidóza působí až na buněčnou úroveň a jedna z možností, jak odbourávat kyseliny z organismu, je dodávat organismu zásadité látky. Správné minerály a stopové prvky nalezneme hlavně v zelenině nebo ve vhodných přírodních doplňcích. Jedním takovým efektivním přírodním pomocníkem může být i moringa, které se říká „Zelený diamant“. 

Moringa balíček

Čajová směs moringy s andělikou lékařskou vám pomůže v odkyselení, andělika navíc navozuje normální funkce žaludku, pomáhá udržovat rovnováhu pH v žaludku a podporuje obranyschopnost organismu a normální trávení. 

Svízelový čaj s moringou vám pročistí ledviny, játra, slinivku a slezinu od chorobných látek. Působí blahodárně na váš lymfatický systém. 


Čaje jsou doplněny kapslemi s práškem z Moringy v BIO kvalitě, zrychlí váš metabolismus, dodají tělu potřebné živiny a zpomalí stárnutí buněk. 


Více informací najdete na www.HERBandME.cz 

Tři z vás můžete vyhrát balíček s moringou na odkyselení organismu a podporu lymfatického systému.


Soutěž probíhá od 8. do 22. července 2018.


Foto: Herb and Me


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Společnost HERB and Me dováží moringu z:
zvolili správnou odpověď
Filipín
uživatelé
1. místo - Joplin
2. místo - uv22
3. místo - Hanka394

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků