Soutěže

Soutěž o balíček přípravků konopné kosmetiky CutisHelp na kolo

Sbírání kytiček

Co je dobré mít kromě perfektně seřízeného kola, funkčního oblečení, mapy nebo navigace, svačiny a pití s sebou na cyklovýlet či cyklodovolenou?

Určitě se vám budou hodit dva přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp. Jedná se o mast DEFEKT a krém OPRUDÍK. 

Možná se teď mnozí z vás usmívají, ale ti, kdo jeli na kole delší trasu nebo na něj sedli po delší době, nám dají určitě za pravdu. 

Konopná mast CutisHelp DEFEKT

CutisHelp mast defekt
Poskytuje rychlou a výjimečně efektivní pomoc při regeneraci pokožky. Hodí se na jakékoli poranění – odřeniny, říznutí, spáleniny apod. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti. 

Konopný krém CutisHelp OPRUDÍK 

CutisHelp krém oprudík
Je hypoalergenní a obsahuje extrahovaný konopný olej a zinek. Pomáhá rychle odstraňovat opruzeniny a účinně chrání i před jejich dalším vznikem jak u dětí, tak u dospělých. Velmi vhodná je také při sportu, běhání, delších túrách, jízdě na kole a dalších pohybových aktivitách. Přípravky zdravotní kosmetiky CutisHelp zakoupíte výhradně v lékárnách. 

Více informací najdete na www.CutisHelp.cz.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Z jaké řady značky CutisHelp je krém Oprudík?
zvolili správnou odpověď
Mimi
uživatelé
1. místo -
2. místo - etomaskova
3. místo - Jeliman

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků