Soutěže

Soutěž o balíčky korejské kosmetiky z hebe.com

Vaše pleť volá na konci léta po dávce hydratace a zklidnění. Dopřejte jí vše potřebné s přípravky korejské značky Pure Heals.

Korejská kosmetika vyniká svým složením, které je z velké části přírodního původu a má skvělé účinky na pleť. Obnova pružnosti, účinný boj s akné a ekzémy nebo dlouhodobě hydratovaná pokožka – takové účinky vám zajistí přírodní složky jako je ženšen, propolis, šnečí extrakt či Centella asiatica.

Centella asiatica

Alternativně v Česku známá také jako Pupečník asijský, obsahuje vitaminy A, B, C a D, spolu s řadou minerálních látek, včetně zinku, draslíku, vápníku či hořčíku. Obsahuje také chemické látky jako triterpenoidy, které stimulují produkci kolagenu v těle, dále flavonoidy a aminokyseliny. Léčivé vlastnosti rostliny jsou známy již po staletí, jeho listy a stonky se například používají v tradiční čínské, africké a ajurvédské medicíně.

Pure Heals Centella 90 Ampoule
Pure Heals Centella 90 Ampoule

Pure Heals Centella 90 Ampoule

Vyhlazující a zpevňující pleťové sérum pro všechny druhy pleti. V sérech a ampulích se nachází vysoký obsah účinných látek.

Pure Heals Centella Reviving Toner

Pure Heals Centella Reviving Toner
Pure Heals Centella Reviving Toner

Jemné exfoliační tonikum pleť omlazuje, vyrovnává její tón, vyhlazuje ji a osvěžuje. Výtažek z Pupečníku asijského intenzivně hydratuje suchou pokožku a posiluje jejích ochrannou bariéru.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.hebe.com.

Více kosmetických produktů s přírodními ingrediencemi naleznete na stránkách hebe.com/cz či mobilní aplikaci, kde do 18. října 2023 probíhá akce -30 % na produkty přírodní kosmetiky.

Dvě z Vás mohou vyhrát tonikum a sérum z řady Centella asiatica Pure Heals v hodnotě 1 250 Kč.

Soutěž probíhá od 1. do 15. října 2023.

Výherci:

lahule
micici

Zdroj informací: Hebe.com
Zdroj fotografií: Pexels, Hebe.com


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků