Soutěže

Soutěž o Dreamly: přírodní doplněk pro podporu zdravého spánku a lepšího usínání

Máte problémový spánek, často se probouzíte nebo naopak moc brzy?

Snížená kvalita spánku a nespavost mají nepříznivý vliv na psychickou i fyzickou stránku člověka. Během spánku naše tělo relaxuje a obnovuje síly. Zatímco spíme, sníží se naše vnímání, tělesná teplota a tlak a zpomalí se dýchání. Ale i v tomto klidovém režimu jsou zachovány všechny životní funkce a pracuje i mozek. Proto se nám mimo jiné zdají sny.

Pokud vás trápí přesně tyto problémy, můžete sáhnout po Dreamly, příjemně vás překvapí a vy si užijete klidný a kvalitní spánek každou noc.

Co je Dreamly?

 

Dreamly je doplněk stravy, který je vhodný pro všechny, které trápí nekvalitní spánek. Díky bylinnému složení by se měl spánek stát kvalitnějším a mělo by se zlepšit i usínání. Bylinky také podporují zmírnění stresu a zlepšují duševní zdraví.

Dreamly

Jaké je složení Dreamly? 

Dreamly se skládá z bylinek, které mají pozitivní účinky na naše tělo i duši.

Mučenka pletní

Podporuje zmírnění stresu, strachu a úzkosti, ale neunavuje tělo. Je tedy vhodné ji užívat pokud vás trápí každodenní starosti. 


Meduňka lékařská 

Přezdívaná jako elixír života. Podporuje zdravé a snadné usínání, napomáhá ke zmírnění stresu a uklidňuje organismus. 


Šafrán setý 

Podporuje potlačení nervozity a stresu. Je skvělý pro dlouhodobé užívání, protože se jeho účinky začínají postupně projevovat výrazněji. I když se o šafránu říká, že je to nejdražší koření světa, není moc známo, jak účinná bylinka to je. 


Kozlík lékařský 

Kozlík napomáhá lepšímu usínání a celkově uklidňuje tělo. Spánek tak bude díky němu hlubší a klidnější.


L-tryptofan 

Pokud jste o tom ještě neslyšeli, věřte, že od teď jej budete vyhledávat. L-tryptofan je aminokyselina, která výrazně ovlivňuje naše usínání. Pokud máte v těle málo l-tryptofanu, může se projevit právě problémem s usínáním a špatným spánkem. L-trypfofan také může napomáhat při tlumení depresivních a úzkostných stavů našeho těla. 

Ačkoliv jsou bylinky prospěšné našemu zdraví, tak i s nimi se musí opatrně. Proto nedoporučujeme užívání Dreamly dětmi do 3 let věku nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud užíváte léky proti nespavosti nebo antidepresiva, poraďte se před jeho užíváním se svým lékařem. 


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.dreamly.cz


Tři z vás mohou vyhrát Dreamly pro lepší spánek. 


Soutěž probíhá od 25.března do 8. dubna 2018. 


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik L-tryptofanu obsahuje Dreamly v jedné kapsli?
zvolili správnou odpověď
150 mg
uživatelé
1. místo - Vera Zelenkova
2. místo - Tulajda
3. místo - majhol


Připravila: Katka

Foto: iStock, Dreamly


Diskuze: příspěvků