Soutěže

Soutěž o dva pomocníky při dětském ekzému

Sbírání kytiček

CutisHelp MIMI je kosmetická řada od stejnojmenné české značky konopné zdravotní kosmetiky vyvinutá pro běžné ošetření citlivé dětské kůže od prvního dne po narození.

MIMI EKZÉM

CutisHelp konopný krém ekzém
Mimořádně vhodná je i pro naše nejmenší s projevy ekzému či kožní alergie, kdy můžete pomocí speciálního krému MIMI EKZÉM, účinně zklidnit jeho nepříjemné projevy. 

Krém obsahuje patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí s vynikajícími protizánětlivými a regeneračními vlastnostmi. Výrobky CutisHelp MIMI jsou používány a doporučovány odbornými lékaři a najdete je výhradně v síti lékáren. 

Aktivní krém Cannabiox E

CutisHelp Cannabiox E aktivní krém
Účinný pomocník při projevech ekzému a alergie je také unikátní aktivní krém Cannabiox E, který můžete použít i při kožních potížích, jež jsou způsobené sluncem či bodavým hmyzem. 

Tento krém obsahuje unikátní přírodní protizánětlivou složku BOCANOL, nově vyvinutý para-natursteroid, který jako první využívá aktivní látky z povolených odrůd konopí. Navíc přítomný extrahovaný konopný olej s vysokým a vyváženým poměrem důležitých esenciálních mastných kyselin skupiny omega -3,-6, a -9 dodá buňkám potřebnou výživu a podpoří celkovou regeneraci pokožky. 

Cannabiox E aktivní krém ochrání pokožku i před vznikem nové vyrážky. Podle provedených klinických studií je převratnou novinkou v péči o pokožku při atopickém ekzému a kožní alergii. 

Produkty CutisHelp , které jsou doporučovány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.com.

Tři z vás můžete vyhrát balíček dvou produktů na dětský ekzém od CutisHelp.

Foto: iStock, CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik výrobků obsahuje řada Mimi?
zvolili správnou odpověď
4
uživatelé
1. místo - Jarek
2. místo - hhranolka
3. místo - poiu

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků