Soutěže

Soutěž o inteligentní váhu

Chcete se dostat do formy a nevíte, jak začít? Pracujete na své postavě a potřebovali byste mít lepší přehled o svých pokrocích? Nebo jste jen vyznavači zdravého životního stylu a zajímá vás, jak na tom jste? Vyzkoušejte novou inteligentní váhu Veroval® od společnosti HARTMANN – RICO.

Mnoho z nás trápí nějaké to kilo navíc, ale málokdo si může dovolit osobního trenéra či výživového poradce. I když se snažíme dodržovat zdravý životní styl, bez dostatečné kontroly pokroků brzy ztrácíme motivaci, a naše snaha dostat se do kondice pak často přichází vniveč. Novinkou v portfoliu domácí diagnostiky Veroval je však inteligentní váha, která může post našeho osobního kouče hravě zastoupit

Váha má celou řadu výjimečných vlastností a analytických funkcí, které využijí až čtyři osoby. Může se tak stát třeba výborným kontrolorem pro celou rodinu. Díky ní máte přehled o své tělesné hmotnosti, podílu tělesného tuku, vody a svalové tkáně v těle, hmotnosti kostí a celkovém stavu metabolismu. Váha rovněž disponuje odnímatelným displejem, který v paměti udrží až 30 vážení pro každou osobu, má rádiové připojení a sklopný stojánek. Všichni, kdo zápasí s nějakou formou nadváhy, jistě ocení i automatické zjišťování potřeby kalorií a ideální hmotnosti. 

A co víc? 

Data z inteligentní váhy si můžete pomocí kabelu jednoduše uložit do softwaru Veroval® medi.connect na vašem počítači, takže nepřijdete o žádná data za měsíční vážení. A protože program funguje také na mobilním telefonu, budete mít neustále po ruce přehled o svých pokrocích. 

Inteligentní osobní váhu Veroval® je možné zakoupit na webu www.lekarnahartmann.cz či v prodejnách zdravotnických potřeb za doporučenou prodejní cenu 2.499 Kč.

Více informací o produktech začky Veroval naleznete zde: www.veroval.cz

Jedna z vás může vyhrát inteligentní váhu Veroval. Vyhrává 468. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 9. do 23. července 2017.

Foto: Hartmann Rico


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
V jaké kategorii se na www.lekarnahartmann.cz prodává Veroval inteligentní váha?
zvolili správnou odpověď
zdraví a prevence
uživatelé
1. místo - Venuse


Diskuze: příspěvků