Soutěže

Soutěž o konopné duo na cesty

Nejen na prázdninové cesty se vám bude hodit duo produktů přírodní konopné kosmetiky české značky CutisHelp, které pokrývá široké spektrum možných událostí a efektivně uleví od všech nepříjemností.

CANNABIOX E aktivní krém

 

Je určen k ošetření pokožky při podráždění a svědění jakéhokoli původu (poštípání hmyzem, podráždění sluncem, ekzém či alergie). Velmi účinně zklidní kůži při akutních projevech a ochrání ji před vznikem nové vyrážky. 

Konopná mast CutisHelp DEFEKT 

Na drobná poranění, odřeniny, říznutí nebo spáleniny nabízí rychlou pomoc vysoce hojivá a regenerační mast CutisHelp DEFEKT. Tato konopná mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. 

CutisHelp Cannabiox a konopná mast defekt

Produkty značky CutisHelp obsahují speciálně extrahovaný konopný olej. Neobsahují žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto je velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou. Bez obav je mohou používat děti, těhotné a kojící ženy. Přípravky CutisHelp jsou doporučovány odbornými lékaři a zakoupíte je výhradně v lékárnách. 

Více informací najdete na www.CutisHelp.cz.

Tři z vás můžete vyhrát konopné duo na cesty. Vyhrává 32., 276. a 523. správná odpověď. 

Soutěž probíhá od 18. června do 2. července 2017.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik produktů na pohybový aparát má značka CutisHelp?
zvolili správnou odpověď
2
uživatelé
1. místo - MissM
2. místo - MirdulaJukl
3. místo - Mr.Awenec


Diskuze: příspěvků