Soutěže

Soutěž o konopnou lékárničku na výlety

Sbírání kytiček

Konopí je známé svými účinky na pohybový aparát, ale také na jakékoli problémy s pokožkou. Pomoc při bolestech kloubů, svalů, šlach a zad, ale také při poštípání hmyzem, solární a jiných alergiích nabízejí přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp.

Na prázdniny si určitě přibalte do zavazadla její produkty, protože pak budou vaše letní cesty bez nepříjemných událostí! 

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání 

CutisHelp Mentolen konopné mazání
Je přípravek pro masáže a zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Jeho účinnou složkou je olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí. Přípravek obsahuje také svěží olej z máty peprné. 

Aktivní krém Cannabiox E z řady MEDICA

CutisHelp Cannabiox E aktivní krém
Je určen na problémy pokožky, které mohou být způsobené ekzémem či různými alergiemi (potravinové, kontaktní, sluneční či po bodnutí hmyzem). Krém obsahuje unikátní přírodní protizánětlivou složku BOCANOL, nově vyvinutý para-natursteroid, který jako první využívá aktivní látky z povolených odrůd konopí. 

Produkty značky CutisHelp, které jsou doporučovány a používány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www. CutisHelp.com.

Tři z vás můžete vyhrát balíček konopných přípravků na výlety.

Soutěž probíhá od 15. do 29. července 2018.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaký druhý výrobek patří do řady CutisHelp MEDICA?
zvolili správnou odpověď
aktivní emoliens
uživatelé
1. místo - mikana57
2. místo - labe
3. místo - Blazenka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků