Soutěže

Soutěž o kosmetickou sadu s arganovým olejem od Sportique

Tekuté zlato. Tak bývá nazýván vzácný rostlinný olej z plodů argánie, která roste pouze v omezené oblasti afrických polopouští.

Je považován za jeden z nejcennějších a nejdražších olejů a zpracovává se pouze ručně – tradičními postupy. Tento berberský poklad je posledním zázrakem přírodní kosmetiky. Proč? Protože je klíčem k pokožce, která se účinně brání stárnutí. Protože má prokazatelný vliv na širokou škálu kožních neduhů od akné až po vrásky a skvělé vlastnosti prokazuje i v péči o vlasy. 

Lidé, kteří používají přírodní kosmetiku, aby se vyhnuli škodlivému působení chemických látek kosmetiky, arganový olej dobře znají. To proto, že s ním vymění několik přípravků za jeden přírodní produkt. Jako jeden z mála olejů je aplikovatelný na pokožku obličeje, protože není komedogenní – neucpává póry. Multifunkční argán regeneruje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Je vhodný i pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně funguje i na strie, poškozené nehty, pomáhá při popraskání či podráždění kůže. Také se skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Potlačuje lámavost, navrací vlasům lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu. Používá se i jako noční krém, balzám na rty či nehtová lůžka. Využijete jej proti projevům akné, ucpaných pórů, vrásek, k hojení ranek. 

Dotek přírody, který kůži dávají výrobky SPORTIQUE, je efektivní, nenásilný a šetrný – stejně jako životní styl, který firma vyznává. Při vývoji svých receptur spojuje cenné zkušenosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Arganový olej i arganové máslo od Sportique jsou nejčistší formou Argania Spinosa Kernel Oil. Jak máslo, tak olej se dostávají hluboko do pokožky, snad jen máslo se o něco rychleji vstřebává. Olej se zase dobře aplikuje do vlasů, takže většinou spíš záleží, k čemu, jak a kdy chcete arganové produkty využít. Arganový olej má velmi jemnou konzistenci a zároveň neucpává póry tak jako většina olejů – to z něj činí ideálního pomocníka při pěstění pleti. Používat arganové máslo si pak nezadá ani s tím neluxusnějším kosmetickým šlechtěním: je to opravdový požitek.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.sportique.cz.

Tři z vás můžete vyhrát arganovou sadu od Sportique. Vyhrává 60. 380. a 650. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 18. září do 2. října 2016.

Foto: Sportique


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolikáté výročí svého založení firma SPORTIQUE v červenci oslavila?
zvolili správnou odpověď
10 let
uživatelé
1. místo - Tamada
2. místo - danavyk1991
3. místo - natean_frantisek


Diskuze: příspěvků