Soutěže

Soutěž o kosmetický balíček a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Účast na WORLD OF BEAUTY & SPA je výzvou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami ve světě krásy a harmonie a inspirovat se známými osobnostmi z oboru. 

Kosmetická a anti-aging péče, relaxace, zdravý životní styl 

Programem budou provázet úspěšní odborníci z řad vystavujících firem i oborových sdružení a asociací. Novinky ve fyzioterapii předvedou odborníci z Asociace pracovníků v regeneraci. Česká podiatrická společnost připravila opět odborný workshop a celodenní bezplatné poradenství, dozvíme se o zážitkovém saunování. Náměty plné vůní přinesou odborníci z České aromaterapeutické společnosti i Asociace českých aromaterapeutů, na programu spolupracujeme s Unií kosmetiček. 

Veletržní ukázky mohou být pro návštěvníky nejen zážitkem a inspirací pro vlastní relaxaci a péči o krásu a zdraví, ale zároveň motivací pro další kvalifikaci, rekvalifikaci či námětem pro nové zaměstnání. 

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem.

V průběhu veletržních dnů se na podiu budou střídat přední vizážisté a stylisté a mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů“ Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Svěží inspirací budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ či líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené týmem Honzy Hlaváčka, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem i nové téma soutěže „INSPIRACE 2018“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness“. 

Více informací na webu: www.WorldOfBeauty.cz či Facebooku: FaceBook.com/KosmetickyVeletrh 

Co můžete vyhrát? 

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017 

2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017 

3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

Vyhrává 45., 117. a 410. správná odpověď.

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 10. a 11. března 2017. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu. 

Soutěž probíhá od 19. února do 5. března 2017.

Foto: Beauty expo


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY a SPA se uskuteční soutěž v prodlužování vlasů. Jaký je její oficiální název?
zvolili správnou odpověď
Hair Extensions Award
uživatelé
1. místo - majdaa
2. místo - mastna
3. místo - Bronislava Vrbicka


Diskuze: příspěvků