Soutěže

Soutěž o luxusní gel od Quintessence na váčky a kruhy pod očima!

Sbírání kytiček

Kosmetická oční péče je důležitá v každém věku a po celý rok. Pleť kolem očí má totiž jinou strukturu než pleť obličeje, je mnohem choulostivější.

Chcete-li minimalizovat první příznaky stárnutí jako jsou jemné linky, drobné vrásky, kruhy a otoky pod očima, používejte speciální kosmetické přípravky přímo určené pro oční partie. Takové, které přinášejí opravdu omlazující efekt. Jako luxusní oční gel značky Quintessence z exkluzivní řady Q-SkinScience s kmenovými buňkami mořských řas a s peptidy. 

 „Kmenové buňky jsou takoví malí opraváři, kteří dokážou najít a opravit poškozenou buňku. Díky tomu podporují obranné, regenerační a metabolické procesy v kůži,“ říká kosmetička Iveta Koukalová působící v pražských Modřanech. Peptidy zase podporují tonus pokožky a stimulují syntézu kolagenu významnou pro zpevnění pleti. „Peptidy redukují intenzitu kontrakcí mimických svalů, čímž snižují tvorbu mimických vrásek, a také umí stimulovat kožní buňky k vlastní tvorbě klíčových látek, jako jsou kolagen a elastin,“ doplňuje. 

Phyto-Active Eye Gel 

Luxusní, vysoce účinný fytoaktivní gel značky Quintessence podporuje mladistvý vzhled očních partií. Výtažky z kmenových buněk mořských řas a peptidy snižují výskyt tmavých kruhů, váčků a otoků pod očima, redukují oční vrásky, zlepšují texturu a vypnutí pleti kolem očí. 

Jemné složení gelu bez konzervačních látek je vhodné i pro citlivou pokožku. Gel má vysoce účinné protizánětlivé účinky a poskytuje silnou antioxidační ochranu. Používá se ráno a večer před spaním tak, že nanesete malé množství na špičku prstu a jemně aplikujete na pokožku kolem očí.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.quintessence.cz.

Q - skinScience Phyto-Active Eye Gel

Tři z vás můžete vyhrát luxusní fytoaktivní oční gel z exkluzivní řady Q-SkinScience, každé balení v ceně 1 300 korun!

Soutěž probíhá od 7. do 21. ledna 2018.

Foto: Quintessence


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik přípravků nabízí tato luxusní značka v produktové řadě PROTI STÁRNUTÍ?
zvolili správnou odpověď
7
uživatelé
1. místo - bubik
2. místo - citi
3. místo - doutera

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků