Hobby

SOUTĚŽ O MALÉHO PSÍHO HRDINU JDE DO FINÁLE

O tom, který z pejsků se stane absolutním vítězem, můžete do konce března rozhodnout i vy!

Celých pět měsíců jste mohli na stránkách soutěže www.mujhrdina.cz vybírat z desítek hrdinských příběhů našich malých čtyřnohých kamarádů. A že to leckdy nebylo rozhodování vůbec jednoduché! Každý pejsek byl do soutěže nominován s originální příhodou ať už hrdinskou, rošťáckou, úsměvnou, ale i dojemnou. O tom, který z mini hafanů se stane vítězem soutěže Můj malý velký hrdina, se rozhodne v závěrečném kole, které probíhá od 28. února do 31. března.

Historky, pro které jsme mohli skoro půl roku hlasovat, byly zkrátka úžasné, což by jistě potvrdila i odborná porota, ve které zasedli odborníci z řad veterinářů, ale i známé osobnosti jako například Iva Frühlingová, Jan Čenský, Pavel Šporcl, Iva Hüttnerová a mnoho dalších. Jejich volbu psího hrdiny si můžete přečíst v sekci s názvem „Tip poroty“.

A protože o vítězi celé soutěže může rozhodnout také váš hlas, neváhejte a hlasujte pro svého favorita. Ale pospěšte, protože soutěž končí 31. března. Vítězný pejsek bude odměněn zásobou superprémiového krmiva Hill’s Science Plan Small & Miniature na 1 rok, které bude vybrané speciálně pro potřeby tohoto malého velkého hrdiny. To ale není vše! Majitel pejska také získá dárkový poukaz v hodnotě 5 000 korun na nákup psích doplňků a samozřejmě nebude chybět ani pořádný pohár pro vítěze a diplom.

Pejskové, kteří se umístí na druhém a třetím místě, o svoji odměnu také nepřijdou. Oba si budou také pochutnávat na krmivu od značky Hill´s pro malá plemena a to po dobu šesti a tří měsíců a jejich páníčci také obdrží dárkové vouchery na nejrůznější vychytávky pro pejsky od oblečků a vodítek až po pelíšky a nejrůznější dobrůtky v hodnotě 2500 a 1000 korun.

 

Které příběhy chytly za srdce nejvíce lidí?

Velice dojemný je třeba příběh ani ne ročního štěněte Jack Russel terriéra Montyho, který se vrhl pod kola auta, aby zachránil svoji kamarádku jezevčici Ňufinu. Tento statečný pejsek měl ohromné srdce a pro svoji parťačku, se kterou si každý den hráli, dováděli a prováděli nejrůznější neplechy, neváhal nasadit vlastní život. Přiznejme si, kdo z lidí by to v dnešní době udělal?

Štěňátko havanského psíka Bastien rozhodně není žádný otloukánek! Když mu nebyly ještě ani tři měsíce, zalíbila se tahle malá chlupatá chlupatá kulička nebezpečnému dravci výru velkému. Ten si chtěl malého Bastiena ulovit k večeři, protože si jej pravděpodobně spletl s myší, či jiným hlodavcem. Bastienovi se však naštěstí podařilo ze spárů dravce vysvobodit, a i když byl dost pošramocený, z otřesného zážitku se rychle oklepal. V tomto čilém štěňátku však kromě velkého bojovníka dřímá také skvělý záchranář! Když malá dcerka majitelky pejska upadla a nešťastně se uhodila do hlavičky, Bastien ji olizoval tak dlouho, než se malá holčička probrala, a pak jí navíc ještě přivolal pomoc.

Naši pejskové jsou zkrátka úžasní a každý je pro svého páníčka tím největším hrdinou už jen proto, že zkrátka je. Bez nich by byl svět určitě o něco šedivější. Tak neváhejte a oceňte naše psí hrdiny i vy a dejte hlas svému oblíbenci na stránkách www.mujhrdina.cz.
 

Připravila: Katka
Foto: archiv
21. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků