Soutěže

Soutěž o micelární vodu Sensibio H20 od Biodermy

Máte rádi narozeniny? Ať už kvůli dortu, dárkům nebo proto, že se sejde větší část rodiny či přátel. V letošním roce slaví narozeniny REVOLUČNÍ OBJEV patentu micelární vody. Ta se v dnešní době stala tak oblíbenou, že se každých 8 sekund na světě prodá jeden kus.

LABORATOIRE BIODERMA jako první přinesla na trh patent micely, a tím pádem i micelární vody. Jako jediná slaví už 23 let na trhu a díky svým zkušenostem, spoluprací s lékaři, odborníky a výzkumnými centry jako jediná nabízí micelární vody pro každý typ pleti.

Sensibio H20

První dermatologická micelární voda, která je v perfektní symbioze s fyziologickými a biologickými vlastnostmi pokožky. Micely neseny vodou zachycují a odstraňují nečistoty na vatový tampón. Díky svému složení nepotřebujete dočišťovat pokožku mlékem. Odlíčíte tak pokožku v jednom kroku! Je vhodná i k odstranění voděodolného make-upu. Její složení je inspirováno kůží pro extra toleranci očního okolí. Obsahuje zklidňující a odlehčené účinné aktivní látky. Sensibio H2O zanechává pokožku čistou, sametové hebkou a zklidněnou.

Její pozitivní účinky a schopnosti už využívá mnoho světových celebrit, vizážistů a známých osobností. Která micelární voda bude ta vaše?

Micelární vody Bioderma zakoupíte exkluzivně v lékárnách. Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com.

Tři z vás můžete vyhrát Micelární vodu Sensibio H2O 250 ml.

Soutěž probíhá od 26. března do 9. dubna 2014.

Výherci:

pavlusa73
babaz
anys


Foto: Bioderma
26. 3. 2014


Diskuze: příspěvků