Soutěže

Soutěž o novou vůni s.OLIVER SO PURE

Jemně, čistě, autenticky a jednoduše v duchu „hygge“ – tak voní s.OLIVER SO PURE. Vůně zachycující životní pocit Skandinávců.

Díky své příjemné, hýčkající vůni je s.Oliver SO PURE Women dokonalými průvodcem všedním dnem. Šíří kolem sebe atmosféru lehkosti, se kterou zdůrazňuje to hlavní: potřebu cítit se ve svém těle dobře a užívat si skutečného života. 

 

Pure Life – Pure You

Bez filtrů a make – upu: „Více efektu než skutečnosti“ – to je motto patřící minulosti. Toužíme totiž po něčem skutečném a nefalšovaném -po přirozenosti a autenticitě. Po opravdových přátelích a nestrojeném štěstí. Vždyť méně často bývá více! Nová vůně s.Oliver SO PURE je tu pro to, aby vám pomáhala zdůraznit vaši osobnost. Zcela ve znamení skandinávského životního postoje „hygge“, neboť schopnost uvědomovat si to, co je v životě skutečně důležité a co nám přináší pocit jistoty a pospolitosti, přispívá k našemu osobnímu štěstí. 


S.Oliver SO PURE Women 

Je vůní jemně se snoubící s pokožkou. Cítit se dobře a jednoduše skvěle vonět – tomu napomáhají hlavové, svěží tóny citrusů doplňované zeleným břečťanem a ovocnou svěžestí jablka. K tomu se přidávají květinové akcenty, zasazené do jemného kašmírového dřeva. Jemný základ s teplým ambroxem a dřevitými tóny završuje sametově hebkou vůni. Vůně teprve přijde do prodeje.


Tři z vás můžete vyhrát novou vůni S.Oliver SO PURE Women. Vyhrává 199., 321., a 743. správná odpověď.


Soutěž probíhá od 16. do 30. července 2017.


Foto: 


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Novinka od s.Oliver - So PURE je inspirována tvz. „hygge
zvolili správnou odpověď
ze skandinávie
uživatelé
1. místo - kutr27
2. místo - vodena
3. místo - vcelicka


Diskuze: příspěvků