Soutěže

Soutěž o nový Braun Face epilátor a čistící kartáček na obličej

Nový Braun Face, jako první pomůcka pro péči o obličej typu „dva v jednom“ na světě.

Nový Braun Face je prvním epilátorem a zároveň čisticím kartáčkem. Čistí póry do hloubky a přesně epiluje tvář. Ovládat inovativní epilátor Braun Face je hračka. Má za sebou prokazatelné výsledky, pomůže vám od nečistot a snadno vytvoří dokonalý základ pro zářivou pleť.


Precizní epilace

Hlava epilátoru diskrétně a efektivně odstraní i neviditelné chloupky a odvede naprosto přesnou práci na obočí, horním rtu a bradě. Tento epilátor je naprostou nezbytností pro všechny ženy, které usilují o dosažení hladké pleti. S 10 mikrootvory pro superúčinnou epilaci zajistí epilátor Braun Face až čtyři týdny hladké pokožky. Epilace s Braun Face je dvousetkrát rychlejší než s obyčejnou pinzetou a dokáže odstranit chloupky čtyřikrát kratší než vosk. Už za pár vteřin s ním dosáhnete hladké pleti bez chloupků, která vydrží několik týdnů.


Proměna epilátoru v čistící kartáček

Stačí jednoduchá výměna hlavy a z epilátoru Braun Face se stane efektivní kartáček na hloubkové čistění pórů, s nímž za pár minut dosáhnete stejně kvalitních výsledků jako v kosmetickém salónu. Sonická čisticí technologie je šestkrát účinnější než ruční čištění a jemně, ale důkladně odstraňuje zbytky make-upu a nečistot. Rovněž pomáhá kůži připravit na účinnější vstřebání kosmetických přípravků, takže vaše pleť je okamžitě hladší, jemnější a viditelně krásnější.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.braun.com/cz.

Tři z vás můžou vyhrát nový Braun Face epilátor a čistící kartáček v jednom.

Soutěž probíhá od 29. května do 12. června 2016.

Foto: Braun
29. 5. 2016

Výherci:

canna
celiki
kocicka12


Diskuze: příspěvků