Soutěže

Soutěž o překrásně zdobené koblihy z Offbeat Donuts

Sbírání kytiček

Na svátek svatého Valentýna přináší nedávno otevřená pražská pobočka irského řetězce Offbeat Donuts speciální koblihy a donuty.

Můžete si nechat zabalit dárkovou krabici o třech nebo šesti kusech, kde třeba jedna plněná kobliha vypadá jako růže nebo nese nápis se jménem obdarovaného. Láska totiž prochází žaludkem, obzvlášť když si ta vaše potrpí na sladké. 

Speciální valentýnské koblihy a donuty jsou v obchodě Offbeat Donuts na Václavském náměstí k dostání od 12. do 15. února. Zakoupíte-li Valentýnskou krabici se šesti donuty, můžete si na ně nechat napsat vlastní vzkaz, například jméno své lásky (to je však třeba objednat nejpozději den před sv. Valentýnem). 

Na valentýnské donuty Offbeat Donuts je možné získat slevový voucher při nákupu květin v kterékoliv pobočce květinářství Belles Fleures v termínu od 12. – 15. února. (sleva 100 Kč na krabici se šesti donuty a 50 Kč na set tří donutů). 

Dublinská síť obchodů s koblihami a donuty Offbeat Donuts se za hranice Irska rozšířila v prosinci loňského roku, kdy otevřela první franšízovou pobočku na Václavském náměstí v centru Prahy. Zákazníci si zde mohou vybrat z dvaceti vynikajících donutů a koblih, které jsou mimořádně čerstvé a krásně zdobené. Krásně balené donuty zde můžete zakoupit k jakékoli příležitosti. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.offbeatdonuts.cz.

Tři z vás mohou vyhrát voucher na balení tří donutů.

Soutěž probíhá od 10. do 24. února 2019.

Foto: Offbeat Donuts.


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Prodejna Offbeat donuts sídlí na adrese:
zvolili správnou odpověď
Václavské náměstí 21
uživatelé
1. místo - frkamen
2. místo -
3. místo - crhovka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků