Soutěže

Soutěž o přípravky CutisHelp na ekzém

Stále více lidí se potýká s atopickým ekzémem a dráždivých vlivů je spousta. Mimo jiné i různé výkyvy počasí, především pak přechody z teplejšího do chladnějšího období roku, jsou pro ně kritickým obdobím.

Během této doby dochází k častým změnám teplot, zvyšuje se množství alergenů v ovzduší. Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému. 

Nevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže narušit nejen osobní, ale i společenský život člověka. Ekzém je zkrátka vidět, ekzém omezuje a trápí! Účinnými pomocníky zde mohou být přípravky s obsahem patentově chráněného konopného oleje, extrahovaného speciální nechemickou cestou, s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi. 

Jedná se o CutisHelp EKZÉM konopná mast noční a CutisHelp EKZÉM konopný krém denní. Oba přípravky pomáhají zlepšovat celkový stav a vzhled kůže a posilují její odolnost vůči provokujícím vlivům. Mají hypoalergenní složení a nadstandardně dobře je snáší i velmi citlivá pokožka. Výborně zvláčňují, ulevují od nepříjemného napětí pokožky a napomáhají k rychlému zhojení bolestivých prasklin. Dodávají kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí a podporují lepší hydrataci pokožky a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry Česká značka CutisHelp je doporučovaná odbornými lékaři a její přípravky zakoupíte výhradně v lékárnách. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.com.

Tři z vás můžete vyhrát balíček přípravků na ekzém od CutisHelp. Vyhrává 120., 240. a 560. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 23. října do 6. listopadu 2016.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik produktů obsahuje řada CutisHelp SENSI-BASE?
zvolili správnou odpověď
dva
uživatelé
1. místo - hafr
2. místo - zarli
3. místo - louskacek2


Diskuze: příspěvků