Soutěže

Soutěž o prstové boty Alitza Loop

Zaujaly vás prstové boty a chtěli byste je vyzkoušet?

Už jsme psali o prospěšnosti chůze naboso. To je teď v chladném počasí ještě složitější než v létě. Proto můžete vyzkoušet prstové boty, které dokáží nohám navodit podobný pocit, jako kdyby byly bez bot (jde o obdobnou zátěž). Zároveň vám ochrání chodidla proti oděrkám i trochu zahřejí. 

Značka Vibram FiveFingers® nabízí boty pro různé aktivity – tzn. běžecké, trekové, casual i fitness modely, mezi které patří i model Alitza Loap, které získá výherce naší soutěže. Při používání těchto bot jsou zatěžovány jiné svalové skupiny (zejména na chodidle nohy a lýtku), než při používání bot s odpruženou podrážkou. Noha tlumí dopad chodidla na podložku sama – tak, jak to příroda zamýšlela a nespoléhá se na žádné podpůrné materiály. Proto je důležité zatěžovat nohy postupně, aby si zvykly na jinou zátěž. Na stránkách prstove-boty.cz najdete rady jak se učit pohybovat v prstových botách


Pro ty z vás, které tyto boty zaujaly máme soutěž o prstové boty Alitza Loop, které jsme vám už představili. 

Prstové boty Alitza Loop 

Přináší perfektní řešení pro všechny, kteří chtějí zkombinovat bosou nohu s optimální trakcí. Ideální bota pro hodiny fitness, barre nebo cvičení ve studiu. 

Alitza Loop je lehoučká, prodyšná a kopíruje každý váš pohyb. Snadno se nazouvá, takže je skvělá pro časté změny prostředí. 

Doporučené použití: lehké fitness, volný čas, yoga, pilates, regenerace, rehabilitace, procházky. Boty nejsou vhodné na těžší zátěž například chůze po ostrých kamenech, běh a bojové sporty. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.prstove-boty.cz

Jeden z vás může vyhrát prstové boty Alitza Loop. Vyhrává 444. správná odpověď. 

Soutěž probíhá od 3. do 17. prosince 2017.

Foto: prstove-boty.cz


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kde sídlí prodejna prstových bot REJOICE shop?
zvolili správnou odpověď
na Praze 1
uživatelé
1. místo - hamova


Diskuze: příspěvků